escort izmir

Advert
Advert

YAZ SPOR KURSLARINDA EĞLENİYORLAR…

YAZ SPOR KURSLARINDA EĞLENİYORLAR…
Bu içerik 797 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Okulların kapanması ve yazın gelmesiyle ilçemiz Milas’ta birçok spor kulübü, öğrencilerin yaz günlerini spor yaparak ve eğlenerek değerlendirmeli için yaz spor kurslarıyla öğrencilere yönelik çalışmalarını devem ettiriyorlar.

Milas Gençlik Merkezi, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Yeni Milasspor, Milas Menteş Spor Kulübü Egemen 2016, Milas Altınordu, Milas Belediyespor kulüpleri kendi olanakları ile öğrencilerimize yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü de yaz spor kurslarıyla spora ve sporcuya hizmetini deneyimli antrenörleri eşliğinde sürdürüyor.

Voleybolda Mahmut Gökova, basketbolda İbrahim Şahin, Arzu Özkan, judo da Celal Yıldız, hentbolda Tuğçe Handan Demirel ve güreşte Bünyamin Emik, Mustafa Boylu, Abdullah Aldemir öğrencilere spor eğitimlerinde yardımcı oluyorlar.

Ücretsiz olan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Yaz Spor Kursları Milas Kapalı Spor Salonu’nda, güreş eğitimleri ise Milas Güreş Merkezi’nde veriliyor.

Haftanın 5 günü verilen spor kurslarıyla, ilçemiz öğrencileri boş zamanlarını spor yaparak ve eğlenerek değerlendirmeye çalışıyorlar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500