Advert
Advert
Advert

EVLENDİKTEN 11 YIL SONRA DÜĞÜN YAPTILAR…

EVLENDİKTEN 11 YIL SONRA DÜĞÜN YAPTILAR…
Bu içerik 16872 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde yaşayan Sibel-Hüseyin Doğan çifti, 11 yıl sonra muratlarına erdiler…

Sibel-Hüseyin Doğan çifti, 11 yıl önce resmi nikah kıydılar ancak maddi yetersizlikler yüzünden düğünlerini yapamadılar. Çiftin içinde ukde kalan düğün için 11 yıl bekleyen çift, 10 Temmuz’da hayallerini gerçekleştirdiler.

10 Temmuz 2018 Salı günü saat 20’de Havuzbaşı Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde Doğan çiftini sevenleri, arkadaşları ve 2 oğlu da yalnız bırakmadı. 11 yıl sonra gerçekleştirilen düğüne Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta katıldı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; "11 yıldır birbirini seven, mutluluklarını iki evlat ile tamamlayan arkadaşlarımız, evliliklerinin 11’nci yıldönümünü, arkadaşlarının da katkılarıyla farklı bir etkinlikle kutluyorlar. Bizler de onların bu mutluluğuna tanıklık ediyoruz ve mutluluklarının, geçmişten günümüze kadar sürdüğü şekliyle bundan sonraki yıllarda da artarak devam etmesini diliyoruz” diyerek çiftin yüzüklerini taktı.

Sibel-Hüseyin Doğan çifti 11 yıl önce yapmak isteyip de yapamadığı ne varsa bu düğünde yaptı. Düğüne katılan konuklar müzik eşliğinde eğlenirken, Doğan çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Damat Hüseyin Doğan; “11 yıl sonra bize bu mutluluğu yaşatan tüm dostlarıma çok teşekkür ederim. Bize destek olan herkese de teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500