Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR YÖNETİMİ’NDEN ZİYARETLER…

YENİ MİLASSPOR YÖNETİMİ’NDEN ZİYARETLER…
Bu içerik 1120 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Haziran ayı içinde yapılan Yeni Milasspor Genel Kurulu’nda 3 yıllığına Yeni Milasspor Kulübü’nün yönetimine gelen Ahmet Karabıyık ve yönetim ekibi geçtiğimiz günler içersinde siyasi parti başkanlarına nezaket ziyaretinde bulunarak, kulübün yeni sezon öncesindeki çalışmaları ve futbolcu transferleri ile ilgili bilgileri paylaştılar.

İlk Ziyaret CHP’ye Yapıldı…

Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu’nun ilk ziyareti CHP Milas İlçe Başkanlığı’na oldu.

CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu ve parti yöneticilerini ziyaret eden Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık ve yönetim ekibi, hem parti yönetimine başkan olarak yeni seçilen Hüseyin Çöllüoğlu’na yeni görevinde başarılar dilediler hem de Yeni Milasspor çiçeğini, Başkan Çöllüoğlu’na verdiler.

Yeni Milasspor Kulübü yeni yönetimine başarı dileklerini ileten CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu; “kulübümüze ve Milas gençliğine karşı üzerimize düşen sorumlulukları yerine getiririz” diyerek, Yeni Milasspor Kulübü Yönetimine yeni sezonda başarılar diledi.

Onursal Başkan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da olduğu toplantıda CHP yönetimi ve Yeni Milasspor yönetimi günü bir hatıra fotoğrafın da anlamlaştırdılar.

Milas İYİ Parti’yi de Ziyaret Ettiler…

9 Temmuz Salı günü gerçekleşen Yeni Milasspor nezaket ziyaretlerinde kulüp yönetiminin ikinci durağı İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı oldu.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve yönetimini parti binasında ziyaret eden Yeni Milasspor Yönetimi, yapacakları ve yapılan yönetim çalışmaları ile ilgili bilgileri İYİ Parti yöneticileri ile paylaşarak, destek istediler.

2018-2019 spor sezonunda Yeni Milasspor olarak hedeflerinin üçüncü şampiyonluk ve BAL Ligi olarak belirten Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, “Milasspor Kulübü Milas’ta yaşayan herkesin spor kulübüdür” dedi.

“Milas sporuna ve Milas gençliğine hizmetimiz devam edecektir” diyen Ahmet Karabıyık, İYİ Parti yönetiminden de destek beklediklerini belirtti.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı yapılan nezaket ziyareti için kulüp yöneticilerine ve Başkan Karabıyık’a teşekkür ederek; “sporun içinden gelen biri olarak desteğimizi hem Milasspora hem de Milas’taki diğer tüm spor kulüplerine vereceğiz” dedi.

Yeni Milasspor Çiçeğini vererek veda ettiler

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, Yeni Milasspor Yönetim Kurulu Üyeleri Çağrı Purma, Saadettin Kuyucu, Önder Sevim, Arif Koz, Soner Çamlıbelen ve bayan yönetici Necla Küçük, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı’ya Yeni Milasspor çiçeğini vererek ziyareti sonlandırdılar.

Günün Son Ziyareti Adalet ve Kalkınma Partisi’ne Yapıldı…

Ahmet Karabıyık başkanlığındaki Yeni Milasspor Kulübü Yönetimi, günün son ziyaretini AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’na yaptılar.

AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’nın yeni binasında bir araya gelen Yeni Milasspor Yönetimi ve AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar ve yönetim ekibi, Milas sporunu ve Milas gençliğine spor yoluyla yapılacak çalışmaları konuştular.

Spora olan sevgisini ve ilgisini vurgulayan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar yapılan nezaket ziyareti için Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’a ve yönetim ekibi üyelerine teşekkür ederek, spora ve spor çalışmaları içersinde olan her spor kulübüne gereken desteği vereceklerini söyledi.

AK Parti Milas Yönetimi olarak Milas’ta spor adına güzel düşünceleri bulunduğunu vurgulayan Fahri Acar, her mahalleye spor alanları projesini ve

Beçin Kalesi’nde ilerleyen zamanlarda bir güreş etkinliği düzenlemek istediklerini belirterek, iktidar partisi olarak sporda Milas’a yeni yatırımlar yapacaklarını belirtti.

Özellikle mevcut Milas Şehir Stadyumu’nun yeni çehresi ile Milas sporuna kazandırılacağını ve bu sürenin en hızlı bir şekilde geçmesi için işin takipçisi olacaklarını söyleyen Fahri Acar, kapalı spor salonun da Aralık ayında yıkılarak yeniden yapılacağını vurguladı.

Ayrıca, “Milas Üniversitesi kampüsü içinde yüzme havuzu da olan bir spor kompleksi yapım çalışması ile ilgili müjdeyi de Milaslılara vermek istiyorum” diyen Başkan Acar, spora ve Milas gençliği adına yapılması gereken ne varsa yapacaklarını söyleyerek, Yeni Milasspor Yönetim ekibine yeni sezonda başarı dileklerini iletti.

Günün son nezaket ziyaretini AKP’ye yapan Yeni Milasspor Kulübü Başkanı ve Yönetim ekibi, yaptıkları 3 ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yaparak, gidilen 3 parti ziyaretinden de samimi duygularla ayrıldıklarını ve gereken ilgiyi gördüklerini söylediler.

Milas’ın üç güzide siyasi partilerinin başkanlarına ve yöneticilerine verecekleri destekler için şimdiden teşekkür etiğini söyleyen Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık; “kulübümüz yönetiminin nezaket ziyaretleri önümüzdeki günlerde de oda başkanlarımıza yönelik olacaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500