Advert
Advert
Advert

ARSLAN, SORUNLARI YERİNDE DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR…

ARSLAN, SORUNLARI YERİNDE DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 2120 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçemizdeki mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor… Bu kapsamda Kaymakam Arslan’ın bu haftaki vatandaşlarla buluşma noktası Yaka Mahallesi oldu…

Yaka Mahalle Muhtarı İhsan Yılmaz ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Kaymakam Arslan’a; Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü Mustafa Ergün Kırova, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, MUSKİ Sorumlu Şefi Çetin Korkut, ADM Elektrik Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom Müdürü Birol Acar, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürü Okan Koban ve siyasi parti temsilcileri eşlik etti.

Kaymakam Arslan mahalle sakinlerine yönelik yaptığı konuşmasında; “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz Yaka Mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp, gerekli kurumlarla yazışma yapılarak, çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır ” dedi.

Kaymakam Arslan, mahalle halkına özellikle orman yangınları hususunda uyarıda bulunarak, bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini ifade etti.

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın konuşmasının ardından Muhtar İhsan Yılmaz ve vatandaşlar, mahalleleri ile ilgili talep ve sıkıntılarını dile getirdi. Mahalle halkı Telekom ve hırsızlık olaylarına karşı mahalleye kamera kurulmasını istedi. Ayrıca mahallelerine girmeyen dolmuşların, mahalleye girmesi hususunda Kaymakam Arslan’dan yardım talep etti. Kaymakam Arslan mahalle halkının talep ve sıkıntılarının giderilmesi adına gerekli kamu kurum amir/müdürlerine talimat verdi.

Kaymakam Arslan daha sonra mahallede bulunan ve yapımı devam eden, bittikten sonra aile hekimi birimi olarak ta kullanılacak olan muhtarlık binasında incelemelerde bulunarak, Mahalle Muhtarı İhsan Yılmaz’dan bilgi aldı.

Daha sonra mahallede ikamet eden Kore Gazisi rahmetli Nurettin Erol’un eşi Naime Erol ve ailesini ziyaret eden Kaymakam Arslan, herhangi bir isteklerinin ve taleplerinin olup olmadığını sorduktan sonra mahalleden ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500