Advert
Advert
Advert

KAVŞAKTAKİ TABELALAR TEHLİKE SAÇIYOR...

KAVŞAKTAKİ TABELALAR TEHLİKE SAÇIYOR...
Bu içerik 4079 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Kırcağız Kavşağı'nda bulunan bazı yönlendirme tabelaları resmen kazaya davetiye çıkarıyor… Özellikle bu yolu kullanan yüksek araç sürücüleri, kavşakta bulunan tabelalar nedeniyle ana yoldan geçen diğer araçları görmekte büyük güçlük çekerken; sürücüleri de zor duruma düşürerek adeta kazaya davetiye çıkarıyor…

Milas’tan Selimiye’ye doğru ana yolda seyreden araçların geçişini net bir şekilde göremediklerini belirten yüksek araç sürücüleri tabelaların yerinin değiştirilmesini talep ederek, “Kavşakta ışık sistemi var. Bizler ışık sistemine uyarak yola devam ediyoruz. Ama insan yine de bu tür kavşaklarda yolu kontrol ederek ana yola çıkmak istiyor. Çünkü bizler dikkat etsek de bazı sürücüler ışıklar yeşilden sarıya döndüğü sırada geçmeye çalışıyor. Bu da hem bizleri hem de onları tehlikeye düşürüyor” dedi.

Kavşakta meydana gelen bazı kazaları da örnek gösteren sürücüler, tabelaların yerinin kaldırılmasını ya da nizami şekilde değiştirilmesini istiyorlar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
özgür     2018-07-12 yol bozuk.,20 m ileride bir ışık daha var.Sürekli aynı yerlerde kaza oluyor.Millet isyanda ,duyan yetkili yok.bari tabelaları üst kısma yapında kazalar azalsın.