Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASPOR YÖNETİMİ’NDEN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

YENİ MİLASPOR YÖNETİMİ’NDEN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 811 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda kulübün yeni yönetimine seçilen 2018 - 2019 sezonu ile birlikte 3 yıllık göreve gelen Ahmet Karabıyık başkanlığındaki Yeni Milasspor’un yeni yönetimi, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, Başkan Yardımcısı Soner Çamlıbelen, Genel Kaptan Savaş Küç, Genel Sekreter Arif Koz, Yönetim Kurulu Üyeleri Önder Sevim, Faik Özdemir ve Necla Küçük katıldı.

Nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getiren Yeni Milasspor Başkanı Ahmet Karabıyık, amatör spor kulüplerinin oynayabileceği bir halı saha istediklerini, bu konuda kendilerine yardımcı olunmasını ve 2018 - 2019 sezonunda Yeni Milasspor için en iyi mücadeleyi vereceklerini söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise; “ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni yönetim kurulunuzun hayırlı olmasını diliyorum. Bize düşen neyse elimizden geleni her zaman yapmaya çalışacağız. Milas için uğraşacağız ve Milas için koşturacağız. Sizlere yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi sonrası son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500