Advert
Advert
Advert

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU…

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU…
Bu içerik 875 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Gençlikspor Kulübü Kick Boks Sporcusu Mert Kaya Dalkıran, Elazığ’da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda kulübünü ve ilçemiz Milas’ı onurlandırarak, şampiyonada üçüncülük kürsüne çıktı.

Temmuz ayının ilk haftasında Elazığ Fırat Üniversitesi Spor Salonu’nda yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na 3 sporcusu ile katılan Milas Gençlikspor Kulübü’nün, şampiyonada ilk gün yarışan sporcusu Mert Kaya Dalkıran, final karşılaşmalarında sakatlandı. Hakem kararıyla turnuvadan elenen Mert Kaya Dalkıran, şampiyonada üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Elazığ Kick Boks Şampiyonası’na 3 sporcunu götüren Antrenör Kamil Meşec,i sporcusu Mert Kaya Dalkıran’ın sakatlanması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ilk gün müsabakalara çıkan genç sporcum başarılı maçlar çıkarttı. Ancak final maçlarında sakatlanması sebebiyle hakem kararıyla turnuvadan elendi. Elde ettiği üçüncülük önemli bir başarıdır, bu nedenle sporcumu kutluyorum” dedi.

Arif Hikmet Çetinceviz ve Hikmethan Çetinceviz isimli 2 sporcusunun daha turnuvada yarışacağını söyleyen Antrenör Kamil Meşeci; “hedefimiz ilçemiz Milas’ın adını en iyi şekilde duyurmaktır” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500