Advert
Advert
Advert

VEFA ZİYARETİ…

VEFA ZİYARETİ…
Bu içerik 1042 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor Kulübü Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yöneticileri, Onursal Başkanları ve Derneğin Kurucu Üyelerinden olan Ali Rıza Purma’yı evinde ziyaret ederek, “geçmiş olsun” dediler.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle Yeni Milasspor Futbol Takımı’nın lig karşılaşmalarını izlemeye gidemeyen Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Onursal Başkanı Ali Rıza Purma yaptığı açıklamada, taraftarlar derneği yöneticilerinin kendisini ziyaret etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek yöneticilerine teşekkür ettiğini söyledi.

Uzun bir süredir sevdalısı olduğu Yeni Milasspor’u seyredemediğini belirten Ali Rıza Purma; “maçlara gelemesem de kulübümüzün ve takımımızın çalışmalarını yakından takip etmekteydim” dedi.

2 sezondur şampiyonluk kupasını kaldıran Yeni Milasspor’un artık BAL Ligi’nde yer alması gerektiğini vurgulayan Purma; “Milas olarak bu özlemi bu sene gidermek istiyoruz” dedi.

Sevdamsın Yeni Milasspor taraftarlarına, dernek yöneticileri aracılığıyla bir mesaj gönderen Onursal Başkan Ali Rıza Purma; “Mor-Beyaz, Yeni Milasspor sevdası hiçbir zaman bitmez, bitemeyecektir” dedi. Ali Rıza Purma ziyaret için bir kez daha taraftarlar derneği yöneticilerine teşekkür ederek; “yeni sezonda Yeni Milasspor Kulübümüze gönülden başarılar diliyorum” dedi.

Geçmiş Olsun Dileklerini İlettiler…

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak yaptığı açıklamada, onursal başkanları Ali Rıza Purma’nın derneğin kurulmasındaki önemini belirterek; “bir zamanlar tribün liderliğimizi yapan Ali Rıza ağabeyimize Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarları adına geçmiş olsun diyoruz” dedi.

“Umut ediyoruz ki hem onun hem de hepimizin isteği olan Yeni Milasspor’u BAL Ligi’nde görmek bu sene hepimize nasip olur” diyen Nihat Abbak ve diğer dernek yöneticileri, yeni sezonda Yeni Milasspor’a lig maçlarında başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500