Advert
Advert
Advert

EGEMEN 2016 FUTBOL OKULU EĞİTİMLERİNE BAŞLADI…

EGEMEN 2016 FUTBOL OKULU EĞİTİMLERİNE BAŞLADI…
Bu içerik 993 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Menteş Gençlikspor Kulübü Egemen 2016 Yaz Futbol Okulu yeni öğrencileriyle ilk futbol antrenmanlarına Begonya Halı Sahası’nda başladı.

Pazartesi Salı ve Perşembe günleri haftada üç gün antrenör Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Recep Çay’ın nezaretinde futbolun inceliklerini öğrenmeye çalışan geleceğin futbol yıldızlarının ilk antrenmanını aileleri de izlediler.

Menteşe Gençlikspor Kulübü Başkanı Gürsel İnce ve Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı’nın da katıldıkları ilk antrenman sonrasında açıklama yapan Muhtar Bayram Arıcı ve Kulüp Başkanı Gürsel İnce, 2015 yılında Menteş Gençlikspor Kulübü’nü faaliyete geçirdiklerini belirterek, Geçtiğimiz yıl sadece U17 liginde Muğla liglerinde yer aldıklarını vurguladılar.  2018-2019 sezonunda U11 liginde mücadele edeceklerini belirten kulüp başkanı Gürsel İnce; “yeni sezon için kulübümüzün hedefi, bünyemizdeki çocuklarımıza eğitimler vermek ve farklı spor aktiviteleri ile zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak” olacaktır diyerek, yeni sezonda tüm spor kulüplerine başarı dileklerini iletti.

Teşekkür Etti…

Milas Menteş Gençlikspor Kulübü ve Egemen 2016 Futbol Okulu Antrenörü Recep Çay futbol okulu ile ilgili bilgiler vererek, yeni kursiyer sporcuların kayıtlarının da devam ettiğini vurguladı.

Haftanın 3 günü, iki grupta yapılacak olan futbol okulunda futbola yeni yüzler, yeni yetenekler kazandırmak istediklerini belirten Recep Çay; “futbol okulumuzun sponsorluğunu yapan Gözlem Ajans’a ve Saydam İnşaat’a teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500