Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR GÜVENLİ YOLLAR YAPMAYA DEVAM EDİYOR…

BÜYÜKŞEHİR GÜVENLİ YOLLAR YAPMAYA DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1211 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bugüne kadar 2 bin 210 kilometre uzunluğunda yollar yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonunun başlamasıyla çalışmalarına tekrardan başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla’nın yollarını güvenilir ve modern hale getirmeye devam ediyor. Bu güne kadar 2 bin 210 kilometre uzunluğunda modern yollar inşa eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonun başlaması ile birlikte yetki ve sorumluluğunda bulunan yolarda çalışmalarına tekrardan başladı. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda 2018 yılında 268 kilometre yolda çalışma yapacak.

Bodrum İlçesi Mumcular-Pınarlıbelen Mahalleleri arasında çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 19 kilometre 1. ve 2. kat sathi kaplama çalışması, yine Bodrum ilçesi Mazı-Gökbel mahalleleri ile Milas İlçesi Ören-Türkevleri Mahallesi güzergahlarında toplamda 22 kilometre 2. kat sathi kaplama çalışması yapacak.

Bodrum İlçesi Mumcular-Pınarlıbelen Mahalle güzergahındaki çalışmaların Çarşamba günü son bulması beklenirken, Mazı-Gökbel Mahalleleri ile Milas Ören-Türkevleri’nin arasındaki çalışmalar ise 1 hafta boyunca sürecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500