Advert
Advert
Advert

MİLAS’TAN BODRUM’A TRANSFER…

MİLAS’TAN BODRUM’A TRANSFER…
Bu içerik 1624 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyespor Kulübü’nün voleybol alt yapı takımında yetişen Merve Nur Yoldaş, 2018-2019 Voleybol sezonunda Bodrum Doğuş voleybol takımı forması ile lig mücadelesine devam edecek.

Milas Belediyespor Voleybol Antrenörü Ünsal Çelik ve Eşref Mete’nin yetiştirdiği sporcular arasında olan Merve Nur Yoldaş, Milas Belediyespor’un alt yapı takımlarında forma giydi. Bölgesel lig geçmişi de olan başarılı voleybolcumuz Merve Nur Yoldaş, voleybol için gerekli olan uzun boyu ve kuvvetli fiziği ile geçtiğimiz sezonlarda Milas Belediyespor voleybol takımının başarılı sporcuları arasında yer aldı.

Milas Belediyespor Kulübü’nün genç ve büyük takımlarının liglerde yer almaması nedeniyle voleybol sporculuğuna yeni sezonda antrenörlüğünü Refik İpçi’nin yaptığı Bodrum Doğuşspor voleybol takımında devam edecek.

Milas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi olan, 1.85 boyunda, 17 yaşındaki voleybol sporcumuz Merve Nur Yoldaş, 2018-2019 voleybol sezonunda Bodrum Doğuşspor’un hem gençler hem de 2 lig takımında forma giyecek.

Genç sporcumuz Merve Nur Yoldaş, Milas Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Tokat’a, kulübün alt yapı antrenörleri Eşref Mete, Ünsal Çelik ve okul takımı antrenörü Filiz Beycur’a bugüne kadar kendisine verdikleri destekler ve emekler için teşekkür etti.

Spora ve voleybola Bodrum Doğuşspor’da devam edeceğini vurgulayan Merve Nur Yoldaş, yeni sezonda yeni spor kulübü Bodrum Doğuşspor için mücadele edeceğini belirterek, Milas’ta sadece okul voleybol takımında forma giyeceğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500