Advert
Advert
Advert

MİLAS’A VEDA ETTİ…

MİLAS’A VEDA ETTİ…
Bu içerik 4320 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Haber: Hüseyin AÇAR

2017 yılında ilçemiz Milas’a gelen ve Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü olarak görev yapmaya başlayan 1971 Kars doğumlu, 5 çocuk babası Kemal Daştan ani bir tayinle Ankara Esenboğa Havalimanı başmüdürlüğüne atandı.

1.5 yıldır ilçemizde görev yapan Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan’ın ani tayini başta Milas Bodrum Havalimanı’nın tüm birimlerinde çalışanları üzdü. Spora özelliklede futbola çok düşkün olan Milasspor Masterler futbol takımında da yer alan, hem havalimanı çalışanları hem de spor camiasınca çok sevilen ve sayılan Kemal Daşdan, onuruna verilen veda yemeğine katılanlara veda konuşması yaptı.

“Kısa bir sürede olsa Milas’ta olmaktan ve sizleri tanımaktan dolayı çok mutlu oldum. Burada çok güzel insanlar tanıdım. Çok güzel dostluklar edindim. Gönül isterdi ki daha fazla süre çalışabileyim ancak bu bir görev değişikliği. Bu nedenle sizlerle birlikte olduğum sürede şahsıma gösterdiğiniz saygı, sevgi ve dostluk nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum” diyen Kemal Daşdan; “unutmayın artık Ankara’da bir dostunuz var” diyerek konuşmasını tamamladı.

Milas Kaymakamı Eren Aslan’da yaptığı konuşmada, Milas Bodrum Havalimanı çok değerli bir çalışanını kaybettiğini söyledi. “Çalıştığı kısa sürede herkesin sevgisini ve takdirini kazanan Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürümüz Kemal Daştan’a yeni görevinde başarılar diliyorum” diyen Kaymakam Eren Aslan’ın bu konuşması sonrasında, yemekte kısa süreli duygusal ve hüzünlü anlar oluştu.

Havalimanı personeli tarafından onuruna verilen veda yemeğine Milas Kaymakamı Eren Aslan, Garnizon Komutanı Cenk Erataç, Milas Başsavcısı Bilal Gümüş, Havalimanı’Başmüdür Yardımcıları Hasan Tosun, Engin Zırhlıoglu, Havalimanı Emniyet Müdürü Yakup Püsküllü ve hava limanı kurum amirleri ve personeli katıldı.

Görev yaptığı sürece samimi ve içten davranışlarıyla herkesin sevgisini kazanan Kemal Daştan'a veda yemeğinde, Milas Kaymakamı Eren Aslan ve havalimanı çalışanlarınca çeşitli hediyeler verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500