Advert
Advert
Advert

MİLAS MODERN BİR STADYUMA KAVUŞUYOR…

MİLAS MODERN BİR STADYUMA KAVUŞUYOR…
Bu içerik 1084 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslıların modern bir stadyum özlemi artık sona eriyor.

2018-2019 spor sezonunda daha modern bir stadyumda oynanacak olan Muğla amatör Küme Ligi karşılaşmaları için Milaslı sporseverler gün sayıyor.

Muğla İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz konu ile ilgili olarak açıklama yaparak, Milaslılara özledikleri ve bekledikleri müjdeyi verdi.

2018-2019 sezonunda Milas’taki tüm spor kulüpleri futbolda artık maçlarını daha güzel bir zeminde ve stadyumda yapacak.

İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz yaptığı bilgilendirmede şunları söyledi:

“26 Haziran tarihinde ihaleye çıkan ve yüklenici firmaya verilen Milas Şehir Stadyumu ile ilgili tüm çalışmalar artık en hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Ekim ayında başlayacak olan lig maçlarına kadar bakım ve yapım çalışması sürecek olan Milas Şehir Stadyumu göze hoş gelen modern haliyle Milas gençliğinin ve spor kulüplerinin hizmetinde olacaktır.

Milas Şehir Stadyumunda öncelikle zemin yenilmesi yapılacak ve suni bir çim sahada futbol oynanacaktır. Sonrasında ise elektronik skord Bord, ışıklandırma, tartan koşu pisti, mevcut kapalı tribünlerin onarılması bakımı, 1000 kişilik açık tribün yapımı ve ayrıca stadyum çevre düzenlemesi ile yeni sezon öncesinde Milas güzel ve modern bir stadyuma kavuşacaktır.”

Şehit Metin Özcan Stadyumu…

Muğla İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz 2018-2019 futbol sezonuna yetiştirilecek olan Milas Şehir Stadyumu’nun isminin Şehit Metin Özcan Stadyumu olacağını da söyledi. Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu Milaslılara, Milas Gençliğine ve tüm spor kulüplerine hayırlı ve uğurlu olsun diyen İl Spor Müdürü Serkan Öçalmaz; “yeni sezonda genç sporcu kardeşlerimizin spordaki başarı çıtaları da bu güzel stadyumla birlikte artacaktır” diyerek yeni stadyumun tüm spor kulüplerine hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özcan     0000-00-00 Milas daha iyilerine layik bir kenttir. Belediye vizyonunu ve misyonunu genişletmeli...