Advert
Advert
Advert

BAL’DAN ADAYLARA BAŞARI MESAJI…

BAL’DAN ADAYLARA BAŞARI MESAJI…
Bu içerik 594 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal bugün ve yarın yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına girecek olan öğrenciler için başarı mesajı yayımladı.

30 Haziran-01 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacak (YKS) ‘Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına girecek öğrenciler için İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın yayımladığı mesaj şöyle;

“Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 30 Haziran ve 01 Temmuz’da iki oturum olarak ülke genelinde olduğu gibi Milas ilçemizde de gerçekleştirilecektir.

YKS ‘Yüksek Öğretim Kurumları Sınavları siz öğrencilerimiz için önemli bir dönüm noktasıdır. Sınavın önemi strese ve gerilime neden olmamalıdır.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin geleceği için önem arz eden Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nın yapılacağı 30 Haziran 2018 Cumartesi ve 1 Temmuz 2018 Pazar günü sınava katılan çocuklarımızın dikkat ve motivasyonlarının olumsuz etkilenmemesi bakımından, sınav öncesi ve sınavın bitimine kadar geçen süre zarfında eğlence, düğün, havai fişek, korna sesi, vs. gibi dikkatlerini olumsuz etkileyecek konularda vatandaşlarımızdan gereken hassasiyeti ve duyarlılığı göstermenizi önemle rica ediyoruz.

Bugüne kadarki eğitiminiz boyunca sağladığınız bilgi birikimi ve sorumluluk bilinciyle, mümkün olanın en iyisini yapmak üzere uzun, yorucu, çalışmalar sonucunda sınava azimle hazırlandınız. Hayatlarınızı şekillendirecek olan bu sınavda başarı elde etmenizi canı gönülden isterim. Geleceğimiz olan siz öğrencilerimize güveniyor ve umutla bakıyoruz. Sizler de kendinize güvenin ve olabildiğince sınav heyecanınızı kontrol altında tutmaya çalışın.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500