Advert
Advert
Advert

ARKADAŞLARI SAYESİNDE 11 YIL SONRA GELEN MUTLULUK…

ARKADAŞLARI SAYESİNDE 11 YIL SONRA GELEN MUTLULUK…
Bu içerik 8324 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Haber: Gizem KAPUSUZ

Her gencin hayali olan düğün, ilçemizde yaşayan bir çift için yıllar sonra geldi…

İlçemizde yaşayan Sibel-Hüseyin Doğan çifti, 11 yıl önce resmi nikah kıydılar ancak maddi yetersizlikler yüzünden düğünlerini yapamadılar. Çiftin içinde ukde kalan düğün, gelinlik ve damatlık giymek için 11 yıl bekleyen çift, 10 Temmuz’da hayallerini gerçekleştirecek.

Resmi nikah kıyarak evlenen ancak düğün yapamayan Doğan çifti bu süreçte 2 çocuk sahibi oldu. Düğün yapamadığı için yıllardır içinde burukluk hisseden Hüseyin Doğan bu hayalini arkadaşlarıyla paylaştı. Hüseyin Doğan’ın iş arkadaşları da çiftin düğününü hep birlikte yapabileceklerini söylemeleri üzerine düğün hazırlıkları başladı. Hüseyin Doğan’ın arkadaşları gelinliği, kuaförü, gelin arabasını, düğün yerini ve orkestrayı ayarladı.

Tek eksik damatlık…

İş arkadaşlarının yardımlarıyla hayalindeki düğüne hazırlanan damat Hüseyin Doğan’ın tek eksiği ise damatlık. Arkadaşlarına çok teşekkür eden Hüseyin Doğan; “Arkadaşlarım düğünümüz için imece usulü çalışıyorlar. Ellerinden gelen her şeyin en güzelini yapmaya çalışıyorlar. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Sadece damatlığım kaldı. Damatlığım da alındığında düğün için her şeyimiz hazır olacak” dedi.

Muratlarına 10 Temmuz 2018 tarihinde saat 20’de Havuzbaşı Düğün Salonu’nda yapacakları düğün ile kavuşacak olan Sibel & Hüseyin çifti bu mutlu günlerine tüm sevenlerini davet ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Orhan AKSOY     0000-00-00 Allah bütün mutlulukları sizlerin üzerine serpiştirsin sevgili kardeşim mutluluklariniz daim olsun inşallah