Advert
Advert
Advert

KIRKPINAR’A HAZIRLANIYORLAR…

KIRKPINAR’A HAZIRLANIYORLAR…
Bu içerik 1593 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

657. tarihi Edirne Kırkpınar yağlı güreşlerine hazırlanan Milaslı güreşçiler, antrenmanlarını Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nde yaptıkları çalışmalarla sürdürüyorlar.

Antrenör sporcu Mehmet Karabaş nezaretinde yapılan idmanlara Ali Karabaş, Aslan Bozdağ, Selçuk Kaplan ve Bodrum Belediyespor güreşçisi Ümit Kınalı katılıyor.

Kondisyon ve koşu antrenmanlarını Milas Şehir Stadyumu’nda sürdüren güreşçilerimiz, ağırlık ve kuvvet antrenmanlarını ise Karia GYM Spor Salonu’nda yapıyorlar.

Kırkpınar yağlı güreşleriyle ilgili olarak açıklama yapan güreşçi antrenör Mehmet Karabaş, 7 Temmuz’da önce Denizli Kale’de, 8 Temmuz’da Muğla Kavaklıdere’de güreşlere katılacaklarını vurgulayarak; “katılacağımız bu 2 güreşlerde gücümüzü görmeye ve Kırkpınar güreşleri öncesindeki son durumumuzu anlamaya çalışacağız” dedi.

Hedeflerinin 13-15 Temmuz tarihleri arasında Edirne’de yapılacak olan tarihi Kırkpınar güreşlerinde katılacakları boylarda iyi dereceler elde ederek, Milas’ın adını en iyi şekilde duyurmak olduğunu belirten antrenör güreşçi Mehmet Karabaş, güreşlere katılmaları ile ilgili olarak destek verenlere teşekkür ederek, güreşseverlerden destek beklediklerini belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500