Advert
Advert
Advert

BOĞA GÜREŞLERİ 1 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ ÖREN’DE…

BOĞA GÜREŞLERİ 1 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ ÖREN’DE…
Bu içerik 3027 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi ile Ören Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Ören Mahalle Muhtarlığı tarafından organize edilen ‘Boğa Güreşi’nin dördüncüsü 1 Temmuz 2018 Pazar günü yapılacak...

Ören Mahallesi’nde yapılacak olan Boğa Güreşleri’nin dördüncüsü bu hafta sonu Pazar günü (1 Temmuz 2018) güreş severler için düzenlenecek. Yaklaşık olarak 150 boğanın katılacağı boğa güreşleri Ören Toprak Saha’da yapılacak.

Düzenlenecek olan etkinlikle ilgili kısa bir açıklama yapan Ören Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Abdullah Saim Yavaş, tüm güreş severleri Ören’e davet ederek, güreşlere Ege bölgesinden yaklaşık 150 boğa sahibinin güreşlere katılmak için müracaat ettiğini söyledi. Baş, baş üstü, süper baş, kaymakamlık, belediye başkanlığı, muhtarlık, Ören esnaf, centilmenlik, özel güreş, gençlik ve dernek kupası gibi 13 ayrı özel ödül de boğa güreşinde sahiplerini bulacak.

Verilecek ödüllerin miktarı ise şu şekilde; Baş: 4.000 TL. / Baş altı : 2.000 TL. / Büyük ayak : 1.000 TL. / Küçük ayak : 800 TL. / Deste : 500 TL. / Tozkoparan : 400 TL.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500