Advert
Advert
Advert

FUTBOL ANTRENÖRLERİ SEMİNERDE…

FUTBOL ANTRENÖRLERİ SEMİNERDE…
Bu içerik 813 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 spor sezonunda futbol antrenörlüğü yapacak olan ilimiz ve ilçemiz futbol antrenörleri, Muğla TÜFAD tarafından açılan zorunlu “Bölgesel Gelişim Semineri”ne katılarak, futboldaki yeni gelişmeleri öğrendiler.

25 Haziran Pazartesi günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Salonu’nda yapılan Bölgesel Gelişim  Semineri’ne, ilçemiz Milas’ın futbol antrenörleri de katıldılar.

Sercan Görgülü, Gülhan Gündüz ve Sebahattin Yenilmez’in verdiği gelişim eğitim seminerinde, ilimiz futbol antrenörleri gün boyu küçük alan oyunlarının futbolda ki yeri, çocuk koruma programı, futbol antrenman periyotları ve antrenör hakem ilişkileri konularında bilgiler aldılar.

Muğla zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri’ne katılan ilimiz futbol antrenörleri ayrıca futbol otoriteleri Erol Tok, Ümit Öztürk ile Beşiktaş’ın ve Milli Takımımızın eski futbolcularından İlhan Mansız ile de yapılan spor sohbetlerine katıldılar.

Seminerin teknik sorumluluğunu Dr. Yakup Akif Afyon yaparken, seminer genel sekreterliğini Hakan Esen üstlendi.

Alaaddin Nagunlu’nun başkanlığını yaptığı Muğla TÜFAD üyeleri ilimiz futbol antrenörlerinin katıldıkları Bölgesel Gelişim Semineri sonrasında seminere katılan konuşmacılara TÜFAD Yönetimi tarafından birer teşekkür plaketi verildi.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500