Advert
Advert
Advert

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR YAPIYORLAR…

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR YAPIYORLAR…
Bu içerik 1668 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milaslı kadınlar, ‘sağlıklı bir yaşam için spor’ sloganı ile Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde haftanın 3 günü deneyimli antrenörler eşliğinde spor yapmaya devam ediyorlar.

2017-2018 spor sezonunda Milas Belediyesi tarafından Milas halkının spor yapması adına hizmete açılan ve Muğla Büyük Şehir Belediyesi tarafından işletilen Milas Atatürk Spor Salonu’nda kadınlara yönelik egzersiz çalışmaları Ramazan Ayı sonrasında yeniden başladı.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah ve akşam seanslarında, antrenörleri Buket Açar ve Behral Oral nezaretinde spor hareketleri yaparak günün yorgunluğunu ve stresini atmaya çalışan Milaslı kadınlar,  Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara yönelik ücretsiz olarak yapılan bu spor etkinliğinden çok memnun olduklarını belirtiyorlar.

Sabah 09.00-10.00 seansında antrenör Behral Oral’ın ve akşam saat 17.00-18.00 arasında Antrenör Buket Açar’ın eşliğinde çalışan Milaslı kadınlar, yaz günlerinde de salonu doldurarak spor aktivitelerini aksatmıyorlar.

Milas Atatürk Spor Kompleksi Tesis Amiri Özlem Küpelioğlu Aydın ve antrenörler Buket Açar ile Behral Oral yaptıkları açıklamada, Milaslı kadınların yapılan sportif etkinliklere son derece katılımcı olduklarını vurgulayarak; “hem onlar hem de bizler karşılıklı olarak yapılan bu spor etkinliğinden büyük keyif alıyoruz” dediler.

Özellikle kış günlerinde salonda çalışmaların dışında zaman zaman doğa alanlarına da götürerek spor etkinlikleri yaptıklarını vurgulayan Tesis Amiri Özlem Küpelioğlu Aydın, yaz günlerinde de fırsat buldukça bu tür etkinliklerin yapılacağını belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500