Advert
Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN 3 YENİ PARK…

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN 3 YENİ PARK…
Bu içerik 1206 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta yeşil alan ve yeni çocuk parkları çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi Kandak, Yoğunoluk ve Burgaz mahallelerine yeni parklar kazandırdı.

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler,  ilçeye bir yandan yeni parklar kazandırırken bir yandan da mevcut parkları yenilemeye devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kandak, Yoğunoluk ve Burgaz mahallelerinde yapımı tamamlanan 3 yeni park vatandaşların hizmetine sunuldu. Burgaz Mahallesi Dede Sokak’ta yapımı tamamlanan parka ise Hüseyin Kırova ismi verildi.

Yapımı kısa sürede tamamlanan parklarda çocuk oyun aletlerinin yanı sıra, sosyal ve spor aktivitelerinin yapılabileceği teknik donanımlar da bulunuyor. Yeşil alanlarıyla doğal ortamlara sahip parklarda, büyükler de yorgunluklarını atacakları dinlenme alanları da bulunuyor.

Çocuklar için modern parklar ve aileler için yeni sosyal alanları oluşturduklarını söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerinin yararlanması adına çocuk parkları, spor alanları ve yeşil alanları çoğaltıyoruz. Kırsal ve şehir merkezimizdeki her mahallemizde mevcut parkları yeniliyor, uygun alanlara da yeni park yapıyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500