Advert
Advert
Advert

MUĞLA VE MİLAS’TA SEÇİM KUTLAMALARI…

MUĞLA VE MİLAS’TA SEÇİM KUTLAMALARI…
Bu içerik 2177 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi'nin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçilmesiyle birlikte AK Parti Muğla İl Başkanlığı önünde ve ilçemiz Atapark’ta toplanan çok sayıda partili kutlama yaptı…

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi sona erdi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhur İttifakı’nın elde ettiği başarı sonrası vatandaşlar AK Parti Muğla İl Başkanlığı önünde ve ilçemiz Atapark’ta toplandı.

Parti binası önünde ve Atapark’ta seçim sonuçlarını takip edenler, ellerinde Türk ve parti bayraklarını sallayıp, ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diye slogan attı. Sevinç gösterisi yapan çok sayıda partili, meşaleler yakıp kutlama yaptı. Bazı vatandaşlar da araçların üzerindeki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı ve bayraklarla konvoy oluşturdu.

Muğla’da Cumhuriyet Meydanı’nın da toplanan kalabalığa seslenen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, kısa bir zaman içerisinde çok ciddi bir tempoyla seçime hazırlandıklarını vurgulayarak seçim sürecinde büyük çaba gösteren başta kadın ve geçlik kolları üyeleri ile teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Mete, AK Parti'nin Türkiye'de yeni bir tarih yazdığını belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti artık yeni bir sistemle idare edilecek. Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı da AK Partiliydi, ilk Başkanı da AK Partili. AK Partililiğe yakışan her zaman bu ülkeyi birleştiren, ayırt etmeden kucaklayan oldu. Muğla’da parti ve kişi ayrımı yapmadan herkese hizmet etmeye devam edeceğiz. Bundan sonrada görülmemiş hizmetleri yapacağız. Muğla halkının kalbini kazanarak 2019 seçimlerinde Muğla’yı AK Partili belediyecilikle bir araya getireceğiz İnşallah” dedi.

Meydanda toplanarak slogan atıp, bayrak sallayan vatandaşlar konuşmanın ardından sessizce dağıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500