Advert
Advert
Advert

FUTBOL OKULU İLK ÇALIŞMASINI YAPTI…

FUTBOL OKULU İLK ÇALIŞMASINI YAPTI…
Bu içerik 973 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz spor kulübü Yeni Milasspor, okulların kapanması ile birlikte Milas çocuklarına yönelik futbol okulunu açtı.

Alt yapı antrenörleri Mustafa İçöz ve Selahattin Tireli nezaretinde haftanın 4 günü kursiyer öğrencilerine futbolun inceliklerinin anlatılacağı futbol okulunda çalışmalara, Cumhuriyet Mahallesindeki Milas Belediyesine ait Begonya Halı Sahası ile Akkent Mahallesi’nde yer alan halı sahada geçtiğimiz hafta içinde başlandı.

Begonya Halı Sahası’ndaki ilk çalışmaları izlemeye Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık ve bazı yöneticiler de katıldılar.

Yaz boyu devam edecek olan Yeni Milasspor Futbol Okulu’nda futbol eğitimleri almak isteyen genç sporcular, kayıt anlamında başvurularını kulübün alt yapı antrenörleri olan Mustafa İçöz’e ve Selahattin Tireli’yi telefonla arayarak yapabilecekler.

Pazartesi - Perşembe günleri Akkent halı sahasında, Çarşamba Cuma günleri ise Cumhuriyet Mahallesi halı sahasında yapılacak olan futbol eğitimlerine 2005-2010 doğumlu sporcular katılabilecek.

İrtibat Numaraları:

Mustafa İçöz:0543 482 1051

Selahattin Tireli:0544 436 2975

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500