Advert
Advert
Advert

BAŞGAN DAYI KOCATEPE VEFAT ETTİ…

BAŞGAN DAYI KOCATEPE VEFAT ETTİ…
Bu içerik 1880 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Pinar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Kurucu Başkanı Süleyman Kocatepe vefat etti.

Çiftçiler arasında Başgan Dayı olarak anılan ve sevilen, ömrünü kooperatifçiliğe adayan, Pinar Mahallesi ve havalisindeki çam ballarının tanıtılması ve marka olması için üstün gayret sarf eden 79 yaşındaki Pinar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Kurucu Başkanı Süleyman Kocatepe, geçirdiği rahatsızlık sebebiyle hayatını kaybetti.

Süleyman Kocatepe, bugün Pinar Mahalle Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından, Pinar Mahalle Mezarlığı’na defin edilecek.

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Pinar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Kurucu Başkanı Süleyman Kocatepe’nin vefatının tüm çiftçileri büyük üzüntüye boğduğunu ifade ederek; “Ömürünü kooperatifçiliğe adayan, Pinar Mahallesi ve çevresindeki çam balının tanıtılması ve marka oluşturması için çalışan Sayın Süleyman Kocatepe’ye Allah’tan rahmet diliyorum. Sevenlerinin, yakınlarının ve tüm çiftçilerimizin başısağolsun. Büyük bir çınarımızı yitirmenin acısını yaşıyoruz” dedi.

Radyo Gözlem, Gazete Güney Ege, Ajans Gözlem ve habermilas.com internet portalı olarak bizler de Süleyman Kocatepe'ye Allah'tan rahmet diliyor, tüm çiftçilerimize başsağlığı dilekerimizi iletiyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500