Advert
Advert
Advert

TÜM VATANDAŞLARI OY KULLANMAYA DAVET ETTİ…

TÜM VATANDAŞLARI OY KULLANMAYA DAVET ETTİ…
Bu içerik 658 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, 24 Haziran seçimleri öncesi bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşları demokratik hakları olan oy kullanmaya davet etti.

24 Haziran 2018’de yapılacak Türkiye Cumhuriyeti’nin 13.Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu bütün vatandaşları sandığa davet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu; “Ülkemiz ani bir kararla acil bir seçime götürülüyor.  Ne Ramazan ayı ne de iklim koşullarlı dikkate alınmadan alınmış bu karar, bazılarının acelesinin olduğunu gösteriyor. Her şeye rağmen yaptığımız programlı çalışmayla kırsaldaki tüm mahallelere tek tek giderek, vatandaşlarımıza Partimizin programını anlattık. Çok güzel geri dönüşler aldık. Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza yaptıkları çalışmalardan dolayı ve bizleri mahallerinde ağırlayan halkımıza da teşekkürlerimizi iletiyorum.

Siyasi görüşü, duruşu ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın sandığa gitmesi ve hür iradeleri ile oy kullanması ülkemizin geleceği ve yarınlarımız için büyük önem taşımaktadır. Toplum olarak sevgiye, hoşgörüye, bir olmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün izinde çağdaş medeniyetler seviyesinde bir Türkiye için sandığa gidelim, oyumuzu kullanalım” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500