Advert
Advert
Advert

O TARTIŞMAYA DEMİR’DEN AÇIKLAMA GELDİ…

O TARTIŞMAYA DEMİR’DEN AÇIKLAMA GELDİ…
Bu içerik 4142 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir’in ilçemiz Güllük Mahallesi’nde kurulan halk pazarında bir vatandaşla ağız dalaşına girdiği, küfür ve tehdit içeren video haberimizin ardından, Mehmet Yavuz Demir’den yazılı açıklama geldi…

habermilas.com sitemizde yer alan haberin ardından yazılı açıklama yapan AK Parti Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir; “Serbest biçimde çalışmamı yaptığım sırada, provokasyon sonucu meydana gelen bu saldırı kabul edilemez. Tüm Muğla ve çevrem bilmektedir ki, ben bütün siyasi görüşlere saygıyla yaklaşan, her kesimden dostları bulunan bir kişilik olarak tanınmaktayım” dedi.

AK Parti Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir’in “21 Haziran’da Güllük mahalle pazarında yaşanan olaya ilişkin açıklamamdır” başlıklı yazılı açıklaması şöyle:

“Seçim çalışmalarımız kapsamında 10 yıl boyunca belediye başkanlığını yaptığım Güllük Mahallesi’nde, vatandaşlarımızla seçim ofisinde bulunduğum, sohbet ettiğim sırada tanımadığımız bir kişi tahrik amaçlı cümleler sarf etmiştir.

Sohbet sırasında şahsın mensubu olduğu düşünülen siyasi partiye de herhangi bir eleştiri dahi yapılmamıştır.

Kendisi ilk olarak güleryüzlü bir selamla karşılanmış, başka da hiçbir tepki verilmemiştir. Ardından pazar esnafını ziyaretim sırasında aynı kişi ve çevresindekiler, oradan uzaklaşmamıza rağmen güdümlü biçimde olduğu gayet anlaşılır şekilde cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve hükümetimize ağza alınmayacak hakaretlerde bulunarak çirkinliklerini sürdürmüştür. Israrlı biçimde tahriklerini sürdüren ve bir takım çevreler tarafından yönlendirildiğini düşündüğümüz kişinin olay anını önceden ayarlayarak görüntületmiş olması bu gelişmenin maksadını açıklamaktadır. Bu iletişim sırasında zaman zaman gerginliğin arttığı doğrudur. Sosyal medyada paylaşılan videoda şahsın cumhurbaşkanımıza, şahsıma hakaretleri ve “Şerefsizler, hırsızlar, sizi seçimden sonra alacaklar” ifadeleri özellikle verilmemiştir.

Serbest biçimde çalışmamı yaptığım sırada, provokasyon sonucu meydana gelen bu saldırı kabul edilemez. Tüm Muğla ve çevrem bilmektedir ki, ben bütün siyasi görüşlere saygıyla yaklaşan, her kesimden dostları bulunan bir kişilik olarak tanınmaktayım.

Konuya ilişkin yasal haklarımız kullanılacaktır. Bu vesileyle tüm Muğlalı hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Mehmet Yavuz Demir - AK Parti Muğla Milletvekili Adayı”

İlkeli yayın anlayışından asla taviz vermeyeceğiz…

Bizleri yakından takip eden her okuyucumuzun yorumları bizler için çok kıymetli olduğu için www.habermilas.com adresinde yayınlanan tüm haberlerde olduğu gibi bu haberimizle ilgili yapılan tüm yorumları da anında paylaşıyoruz. AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir de haberimizin altına sizlerle paylaştığımız bu açıklamayı yapmış ve anında paylaşılmıştır. AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir yorumunun başına ise “Eğer haberci iseniz, eğer gerçekçi iseniz videonun baştan itibaren tamamını yayınlayın” notunu düşmüş. İlkeli yayın anlayışından asla taviz vermeyen habermilas.com olarak biz, elimize geçen videoda hiçbir oynama yapmadığımızı, elimize ulaştığı gibi paylaştığımızı belirtir, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir’in elinde başka görüntüler var ise seve seve yayınlayacağımızı da saygıyla bildiririz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adnan Erkuş     2018-06-23 Sayın Demir, Sn T. Erdoğan'a hakareti falan boca etmeden, Güllüklülerin sorduğu, "neden belediyenin bir görevi olan suyun bir özel şirkete, bilmem kaç yıllığına, nasıl satıldığına" yanıt vermeniz daha doğru olmaz mıydı? Gazetemiz objektif yayıncılık gereği haberinizi yapmıştır. Ya siz hangi objektiflikle vekil olacaksınız?
Çomarsavar     0000-00-00 Tebrikler habermilas. “Bazı” siteler dünkü olayı görmezden gelip bugün sadece vekil adayının açıklamasını yayınlamış.