Advert
Advert
Advert

GÜREŞLERE SIKI HAZIRLANIYORLAR…

GÜREŞLERE SIKI HAZIRLANIYORLAR…
Bu içerik 1577 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Milas’ta yaşayan 4 güreşçi, Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne Antrenör Sporcu Mehmet Karabaş nezaretinde var güçleri ile çalışıyorlar.

Bu yıl 13-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek ve 657.’si yapılacak olan Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne Küçük Orta Büyük Boy kategorisinde Antrenör Sporcu Mehmet Karabaş, Küçük Orta Küçük Boy kategorilerinde Ali Karabaş ve Aslan Bozdağ, Deste Orta Boy kategorisinde Selçuk Kaplan katılacak.

Sporcular Kırpınar’ın ardından 11-13 Ağustos 2018 tarihlerinde Balıkesir’de düzenlenecek olan Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreşleri, 7-9 Eylül 2018 tarihlerinde ise 667. Antalya Elmalı Güreşleri ve 26. Geleneksel Kavaklıdere Yerküpe Beşpınar Güreşleri’ne katılacaklar.

Çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Antrenör Sporcu Mehmet Karabaş, “Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve Ilgın Göktepe’ye maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyorum. Ama bizim hazırlıklarımız için maddi imkanların oluşması gerekiyor. Haftada 2 koşu, 2 kondisyon ağırlık ve 2 yağlı güreş antrenmanı yapıyoruz. Bu yoğun antrenmandan dolayı da beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor.  Milas’ta güreşe sevdalı yüzlerce kişinin olduğunu biliyor ve bizlerden desteklerini esirgemeyeceklerini düşünüyoruz. Güreş sevdalılarını bizlere destek vermeye çağırıyoruz. Yapacakları küçük katkılar ile bizlerin daha başarılı olmalarını sağlayabilirler. Bizler de tabii ki onların bize güvenini boşa çıkarmayacağız. Hedefimiz Milasımızın, Muğlamızın adını en iyi şekilde duyurmak. Antrenmanlarımızı Milas Şehir Stadyumu’nda yapıyoruz. Tüm Milaslıları, güreşseverleri antrenmanlarımızı izlemeye davet ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500