Advert
Advert
Advert

DERHAL GÖREVİNİZDEN İSTİFA EDİN…

DERHAL GÖREVİNİZDEN İSTİFA EDİN…
Bu içerik 2491 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü’nün Twitter hesabından yaptığı siyasi propagandaya sert tepki gösterdi ve istifaya çağırdı. 

 CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu,  Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’nin Twitter hesabından yaptığı siyasi propaganda sebebiyle istifa etmesi gerektiğini ve Muğla Valisi Esengül Civelek’in gerekeni yapması gerektiğini ifade etti.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Sayın Muğla İl Milli Eğitim Müdürü, eğer siyaset yapacaksanız bulunduğunuz mevkii derhal boşaltın. Ülkemizde milli ifadesi Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanlıkları’nda kullanılır. Sizin göreviniz geleceğimiz çocuklarımıza sahip çıkmak, eğitimde yenilikçi çözümler üretmektir. Sizin davanız eğitime kafa yormak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için fikri, vicdanı, irfanı hür nesiller yetiştirmek olmalıdır. Bir partinin propagandasına alet olup taraf olmak asla göreviniz değildir. Derhal görevinizden istifa edin, siyaseti dilediğiniz gibi memleketinizde yapın. Seçim yasaklarına girilen bu süreçte okullar da tatile girmişken sizin de istifa ederek uzun bir tatile çıkmanız Muğlamız içinde çok yararlı olacaktır.

Ayrıca bu duruma Muğla Valisinin de hassasiyet ve ivedilikle gerekeni yapmasını bekliyoruz. İl Milli Eğitim Müdürünün tweetlerini de kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500