Advert
Advert
Advert

MHP’DEN STK’LARA ZİYARET…

MHP’DEN STK’LARA ZİYARET…
Bu içerik 934 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milas temsilcileri, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, 24 Haziran sonrası ilçenin çözüm bekleyen sorunlarını konuştular...

MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, MHP Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan ve Türkiye Kamu Çalışanlar Vakfı Muğla İl Başkanı Aydın Çelebi'nin katıldığı ziyaret kapsamında; Milas Süt Üreticileri Birliği, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Milas Muharip Gaziler Derneği ziyaret edildi.

Ziyaret kapsamında Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim ve Milas Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Sarban ve gazilerle bir araya gelen siyasiler, 24 Haziran sonrasında ilçenin sorunlarına ilişkin görüş alışverişinde bulundular. 25 Haziran’da Cumhur İttifakı’nı oluşturan partilerin güçlü bir şekilde mecliste olacağını belirten MHP Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan, Muğlalıların Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağını söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500