Advert
Advert
Advert

MİFAD YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI…

MİFAD YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI…
Bu içerik 1126 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kısa adı MİFAD olan Milas Folklor Araştırma Kulübü Derneği, geçtiğimiz yıllarda başlattığı yaz okulu etkinliğini bu sene de sürdürüyor. Her yıl farklı etkinlik programıyla Milaslıların karşısına çıkan MİFAD, kayıtların başlamasıyla yoğun bir ilgi ile karşılaştı.

Milas Folklor Araştırma Kulübü Derneği (MİFAD) ve Milas Sanat Merkezi tarafından, çalışan anne ve babaların yaz döneminde gönül rahatlığı ile çocuklarını gönderebileceği “yaz okulu” programı kayıtları Milas Sanat Merkezi'nde başladı.  

Okulların tatil olmasıyla birlikte özellikle çalışan anne-babalar için en önemli sorunlardan biri de çocuklarını güvenle bırakabileceği, aynı zamanda da sosyal gelişimine katkıda bulunacak, içerisinde çeşitli etkinliklerin yer alacağı bir yaz okulunu bulmaktır. Kurulduğu günden bugüne sürekli toplumda farklılıklar yaratan, gerçekleştirdiği etkinliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran MİFAD, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de Milas Sanat Merkezi bünyesinde yaz okulu etkinlikleriyle, ailelerin bu kaygısını ortadan kaldırırken, çocukların da eğlenerek öğrenebileceği ve mutlu olabileceği bir program hazırladı.

İlçenin tek sanat merkezi olma özelliğini taşıyan Milas Sanat Merkezi’nde bu yaz, hafta içi her gün ilkokul ve ortaokul yaş düzeyindeki çocuklara; halk oyunları, modern dans, geleneksel çocuk oyunları, yaratıcı çocuk oyunları, temel jimnastik, görsel sanatlar ve satranç gibi etkinliklerle dolu dolu bir program sunulacak.

Alanında uzman olan kadrosu ile çocuklara, eğlenerek öğrenecekleri birçok faaliyet sunulurken ailelerin, (0.252)512 8877 ve (0505) 269 0921 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alabileceği belirtildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500