Advert
Advert
Advert

ALKAYA; “MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAY OLDUM”

ALKAYA; “MAKAM İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAY OLDUM”
Bu içerik 1072 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Opr. Dr. Hüseyin Zafer Alkaya, Milas’ta mahalle ziyaretlerinde yaptığı açıklamasında; “makam için değil hizmet için aday oldum” dedi.

24 Haziran seçimleri için AK Parti’den Muğla Milletvekili adayı olan Opr. Dr. Hüseyin Zafer Alkaya, seçim çalışmaları kapsamında Milas’a bağlı mahallelerde vatandaşlar buluşmaya devam etti. Milas’ta Çomakdağ ve İkiztaş Mahallelerinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen milletvekili adayı Alkaya’ya vatandaşların büyük bir ilgisinin olduğu gözlemlendi. Seçim çalışmalarının yoğunluğu nedeniyle iki mahalleye de gece 23.30 ve 00.30 saatlerinde ulaşabilen Opr. Dr. Alkaya’yı mahalle sakinleri geç saatlere kadar bekledi.

İki Mahallede de büyük bir coşku ve alkışlarla karşılanan AK Parti Muğla Milletvekili adayı Opr. Dr. Hüseyin Zafer Alkaya, kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Milletvekili adayı Alkaya, mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Siyasete girerken hiçbir makam mevki beklentim olmadı. Siyasette kendi memleketime hizmet etmek için aday oldum. Milas ve Muğla siyasetinde Çomakdağ bölgesinin büyük bir ağırlığı olduğunu düşünüyorum. Bu güne kadar aynı bölgeden iki milletvekili çıktı. Bu dönemde yine 3 milletvekili aday adayı vardı. Bölgemizin eğitim seviyesi oldukça yüksek. Bu mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızı çocuklarının eğitimleri konusunda gösterdikleri çabadan dolayı tebrik ediyorum. Ülke olarak kalkınmamız eğitim seviyesi yüksek genç bir nesille olacaktır.

Bu bölgemizin alt yapıdan tutunda tüm sorunları hakkında bilgiye sahibim. Bunları çözmek için sizlerden alacağımız destek ve yetki ile çalışmalarımızı yapacağız. Güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için sizlerin oylarınıza talibim.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500