Advert
Advert
Advert

HASAN AKKUŞ ADINA İFTAR…

HASAN AKKUŞ ADINA İFTAR…
Bu içerik 1688 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ülkü Ocakları Milas İlçe Başkanlığı, 21 Nisan 2018 Cumartesi günü geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu vefat eden Hasan Akkuş adına iftar programı düzenledi.

Sakarya İlkokulu’nda gerçekleşen program, merhum Hasan Akkuş'un babası Mehmet Akkuş, annesi Senem Akkuş ve yakınları, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları Mehmet Erdoğan ve Erdoğan Avcı, MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, geçmiş dönem MHP Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel, bazı okul müdürleri, öğretmenler, Ülkü Ocakları mensupları ve kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımı ile gerçekleşti.

İftar öncesi şehitlerimiz başta olmak üzere, Hasan Akkuş ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ruhlarına Kur-an'ı Kerim tilaveti gerçekleştirilerek dualar edildi. Program sonrası kısa bir açıklama yapan Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül;

"Milas Ülkü Ocakları olarak geçen yıl Aziz Şehitlerimizin adına gerçekleştirmiş olduğumuz iftar programımızı bu sene üzücü bir kaza sonucu 21 Nisan da aramızdan ayrılan değerli kardeşimiz Hasan Akkuş adına düzenledik. Ölüm fani olan bizler için baki ve kaçınılmaz bir gerçek, fakat hissiyatımızın vermiş olduğu gerçekle anlayabiliyoruz ki genç ölüm ve evlat acısı hiç bir acıya benzemiyor. Cenab-ı Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. İftar programımıza destek veren Sayın Kaymakamımıza, Milli Eğitim Müdürümüze, maddi manevi katkı sağlayan ve katılımları ile dualarımıza ortak olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile başta Aziz Şehitlerimiz olmak üzere, maziden atiye ahirete göç eden bütün vatandaşlarımızı rahmet ile anıyorum.

Ayrıca büyük Türk milletinin ve İslam aleminin önümüzdeki günlerde karşılayacak olduğumuz Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyor, vatanımıza, milletimize ve hanelerimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500