Advert
Advert
Advert

BEÇİN GENÇLİKSPOR YENİ LİGİNE HAZIRLANIYOR…

BEÇİN GENÇLİKSPOR YENİ LİGİNE HAZIRLANIYOR…
Bu içerik 1540 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi şampiyonu olan ve bu başarısıyla yeni sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde yer alma hakkını kazanan Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor futbol takımının başına geçen sezon, takımı şampiyon yapan antrenör Alim Deligöz ile 1 yıllığına yeniden anlaştı.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulüp Başkanı Erhan Çiftçi ve yönetim ekibi, antrenörleri Alim Deligöz’ün de istekleri doğrultusunda, önce takımın geçen sene şampiyonluğunda pay sahibi olan futbolcularıyla yeniden anlaşarak kadroyu şekillendirmeye başladılar.

Takımın yardımcı antrenörü takım kaptanı, tecrübeli futbolcu Nusret Sezgin ile el sıkışan Beçin Gençlikspor transfer komitesi, yine bir tecrübeli futbolcu olan takım kaptanlarından Çağrı Arıkan ile anlaştı.

Beytullah Erden, Alaaddin İlhan, Okan Pınar, kaleci Oğuzhan Gürler’e de imza attıran yönetim kadrosu, son olarak alt yapısı Siirtspor olan 1993 doğumlu Sedat Zengin ve 1996 Sakarya doğumlu Sinan Gündüz’le de tokalaşarak kadrosunu oluşturmaya devam ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500