Advert
Advert
Advert

GENÇ SPORCULAR, İÇÖZ VE TİRELİ’YE EMANET…

GENÇ SPORCULAR, İÇÖZ VE TİRELİ’YE EMANET…
Bu içerik 1705 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Muğla Amatör Küme Liglerinde mücadele edecek olan Yeni Milasspor takımının alt yapı antrenörleri belli oldu.

Kulüp Başkanlığını Ahmet Karabıyık’ın yaptığı Yeni Milasspor’da, yeni sezonun ilk transferi A takımının başına getirilen Cenk Atasoy oldu.

Geçtiğimi hafta içinde MİTSO Lokali’nde yapılan imza töreninde, alt yapı antrenörleri Mustafa İçöz ve Selahattin Tireli ile 1 yıllık anlaşma sağlayan Yeni Milasspor Kulübü transfer komitesi daha sonra da U19 futbol takımında forma giyen 9 genç sporcusuna imza attırarak, alt yapı transferlerini gerçekleştirdi.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık ve Kulübün Futbol Genel Kaptanı Savaş Küç’ün de katıldıkları imza töreni ile alt yapı futbolcuları Yiğithan Yüksel, Oğulcan Aksu, Devrim Özbay, Çağrı Karayılgın, Fahri Karaman, Medeni Solmaz, Mustafa Tuna Kumru kendilerini 1 yıllığına A takımının sporcuları yapan imzaları attılar.

Futbolcu Transferleri Sürüyor…

Yeni Milasspor Genel Kaptanı Savaş Küç verdiği bilgilendirmede, Yeni Milasspor’un yeni sezonda çalışacağı teknik sorumlusu ve alt yapı antrenörlerinin belirlenmesi sonrasında, futbolcu transferlerinde önce alt yapı sporcularının Yeni Milasspor Kulübü içinde olmasının sağlandığını söyledi. Sırada A takımı sporcuları olduğunu vurgulayan Savaş Küç; “antrenörlerimizin bizlere verdikleri futbolcu isimleri ile birlikte takımımıza kazandıracağımız futbolcularımızın transferlerini gerçekleştirmek için çalışmalarımız  hızlı bir şekilde devam edecektir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500