Advert
Advert
Advert

ERBAY’DAN MİLAS MESAİSİ…

ERBAY’DAN MİLAS MESAİSİ…
Bu içerik 893 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP 3’ncü sıra Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, seçim çalışmaları kapsamında bir gününü Milas’a ayırdı. İlçe merkezinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Erbay, çalışmanın büyük bir bölümünü Milas sanayi esnafına ayırdı.

Cumhuriyet Halk Partisi 3’ncü sıra Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, 21 Mayıs 2018 tarihinde listelerin Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edilmesinin ardından, Muğla’dan aday gösterilen milletvekilleri arasında 3’ncü sıraya konuldu. Listeye giren Erbay, 26’ncı dönemde de aday olmuş, listeye girmiş fakat seçilememişti. 27’nci dönem milletvekilliği için aday gösterilen Erbay bu kez işi daha sıkı tutuyor.

Zaman darlığı nedeniyle çalışmaları hızlı bir şekilde yürüten CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, İl Başkanlığı tarafından ilçe örgütleriyle birlikte hazırlanan program doğrultusunda önceki gün Milas’a gelerek, CHP Milas ilçe örgütü ile birlikte seçim çalışmalarını yürüttü.

İlçe Başkanlığı’nda bir süre CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulunan Erbay, ardından ilçe örgütündeki yöneticiler, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İlçe kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileriyle birlikte ilçe merkezinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Öğle saatlerinde merhum Alifer Helvacıoğlu’nun cenaze namazına da katılan Erbay, çalışmasının büyük bir bölümünü Milas Sanayi’sindeki esnafa ayırdı. Sanayideki tüm esnafı dolaşarak bir yandan partisi için oy isterken, bir yandan da partisinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için sanayi esnafından oy istedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500