Advert
Advert
Advert

GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKANI EMRE YILMAZ MUĞLA’DA...

GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKANI EMRE YILMAZ MUĞLA’DA...
Bu içerik 1145 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Muğla’ya geldi. İlçemizdeki CHP Seçim Ofisi’nin açılışına da katılan Yılmaz, il genelindeki ilçe örgütlerinin yanı sıra esnaf ziyaretinde de bulundu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Menteşe İlçe Başkanı Erkan Aydın, Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu başta olmak üzere il genelindeki CHP’li belediye başkanı ve yardımcılarını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, gittiği her yerde ilçe örgütleri ile birlikte esnaf gezilerinde de bulundu.

Milas’a gelen ve seçim bürosunun açılışına katılan Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, daha sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin bulunduğu bölge olan Kötekli’de öğrencilerle buluştu. Aynı gün akşam saat:21.30’da Konakaltı Kültür Merkezi’nde Menteşe İlçe Gençlik Kolları ve il gençlik kollarının ortaklaşa düzenlediği panel’e katılarak bir konuşma yaptı.

Bir buçuk milyon gencin ilk defa oy kullanacağını ve bu sayının da on beş binin Muğla’da olduğunu belirten Yılmaz; “Artık bu gençlik 16 yıllık AKP politikalarından çok sıkıldı. 16 yıllık süreçte özgürlükleri elinden alındı. Sırf bu nedenle gençler özgür bir Türkiye için sandığa gitmeli.

Mustafa Kemal’in İstanbul’dan Samsun’a başlattığı direnişi, kurtuluş mücadelesini bugün artık tekrardan harekete geçirmemiz gerek. Bizim özümüzde, gençliğin özünde bu direnişi bu ülkeyi kurtarmaya gerekli bütün gücün olduğuna inancım tamdır” dedi.

Panel, İzmir Marşı’nın hep beraber söylenmesiyle sonra sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500