Advert
Advert
Advert

İFTAR YEMEKLERİ SÜRÜYOR…

İFTAR YEMEKLERİ SÜRÜYOR…
Bu içerik 966 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Hayırseverlerin katkıları ile Milas Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemekleri, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

4 Haziran 2018 Pazartesi günü Merkez İlkokulu bahçesinde düzenlenen iftarın ardından, 6 Haziran 2018 Çarşamba günü akşam ise Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine vatandaşların yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar, Faik Karagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı Mürsel Alban, siyasi parti temsilcileri ve bazı mahalle muhtarları katıldı.

Katılımın oldukça fazla olduğu iftar yemeğinde Alban ile beraber yemek dağıtan Başkan Tokat daha sonra masaları gezdi. Yemeğe katılanlara tutulan oruçların kabul olması dileğini ileten Başkan Tokat, hayırlı Ramazanlar diyerek, katılımcılara teşekkür etti.

Düzenlenen iftar yemekleri; 8 Haziran 2018 Cuma günü yani bugün Ören Mahallesinde, 11 Haziran 2018 Pazartesi günü Şevketiye Mahallesi’nde devam edecek ve 13 Haziran 2018 Çarşamba günü ise Aydınlıkevler Mahallesi’nde son bulacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500