Advert
Advert
Advert

MUĞLA TEMSİLCİLERİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA…

MUĞLA TEMSİLCİLERİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA…
Bu içerik 573 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğlaspor Isparta’da, B.B.Bodrumspor Aydın’da…

Muğla’da oynanan U17 Play Off karşılaşmalarında ilk iki sırayı alan ilimiz temsilcileri Muğlaspor ve B.B.Bodrum futbol takımlarının Türkiye şampiyonasında mücadele edecekleri yerleri belli oldu.

Muğla şampiyonu Muğlaspor U17 takımı Isparta’da, Muğla ikincisi B.B.Bodrumspor U17 futbol takımı Aydın grubunda rakipleriyle karşılaşacaklar.

2016-2017 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde ilçemiz takımı Yeni Milasspor’u çalıştıran antrenör Güray Ceylan’ın öğrencileri olan Muğlaspor U17 takımı, Isparta grubunda Manisa, Aydın, Antalya, Burdur ve Afyon’dan gelen U17 takımlarının üçüyle ilk etapta mücadele ederken, antrenörlüğünü Tayfan Kıran’ın yaptığı B.B.Bodrumspor U17 takımı da Aydın’da İzmir’in 2 takımı, Manisa, Denizli ve Uşak takımlarıyla ilk etap grup maçlarını oynayacak.

B.B.Bodrumspor U14 Futbol Takımı Türkiye Üçüncüsü Oldu…

Muğla U14 Ligi’nde şampiyon olan, Muğla’yı Türkiye şampiyonasında temsil etme hakkını kazanan ve geçtiğimiz hafta sonu Türkiye şampiyonası Play Off maçları sonrasında zorlu rakipleriyle oynadığı tüm maçları kazanan B.B.Bodrumspor U14 futbol takımı, Türkiye üçüncüsü olarak Bodrum’a döndü.

7-10 2018 Haziran tarihleri arasında oynanacak olan birinci etap grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan Muğlaspor’a ve B.B.Bodrumspor’a başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500