Advert
Advert
Advert

İMAM VE ÖĞRETMEN LOJMANLARI TADİLAT EDİLİYOR…

İMAM VE ÖĞRETMEN LOJMANLARI TADİLAT EDİLİYOR…
Bu içerik 1314 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi, İlçemiz genelindeki cami ve okulların yanı sıra imam ve öğretmen lojmanlarını da bakım ve onarımdan geçiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İlçe genelinde ve mahalle statüsüne sahip olan 132 köyde cami, okul, doktor odası, imam ve öğretmen evi binalarını bakım ve onarımdan geçirmeye devam ediyor. Ekipler lojmanların çatı tamiratından fayans döşemesine, tuvalet banyoların tadilatından, boya badanasına kadar kapsamlı bir çalışma yürütüyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Aslanyakası ve Pınarcık mahallelerinde bulunan imam ve öğretmen evlerinin tamiratı tamamlanarak, modern bir görünüme kavuşturuldu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Milas Belediyesi olarak cami ve eğitim alanlarına yönelik sürdürdüğümüz bakım ve onarım çalışmalarını, imam ve öğretmen lojmanları içinde de uyguluyoruz. Şimdiye kadar gelen talepler doğrultusunda birçok kırsal mahallemizde lojman ve diğer binaların onarımını tamamladık. Yapılan çalışmalarda camilerimizin tadilat, bakım ve boya işlemlerini gerçekleştirdik. Lojmanlarda ise çatı tamiratından, fayans döşemesine kadar diğer onarım işlemlerini yaptık” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500