Advert
Advert
Advert

AÇ KALAN DOMUZLAR MAHALLEYE İNDİ…

AÇ KALAN DOMUZLAR MAHALLEYE İNDİ…
Bu içerik 3691 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemiz Emek Mahallesi sakinleri önceki gün akşam saatlerinde gördükleri manzara karşısında oldukça şaşırdılar. Dağlık bölgede yiyecek bulamayan domuzlar, yiyecek bulma umuduyla şehre inerken, Emek Mahallesi Karadağ Caddesi’ndeki Kardelen Apartmanı sakinleri ise manzara karşısında ne yapacaklarını şaşırdı.

İlçemizin dağlık bölgesinde aç kalan yaban domuzları, önceki gün akşam saat 24.00 sıralarında yiyecek bulma umuduyla şehir merkezine indi. Emek Mahallesi Karadağ Caddesi’nde ikamet eden bazı yurttaşlar ise gördükleri manzara karşısında önce şaşırdılar sonra da yaban domuzlarının yiyecek arama serüvenini kameraya kaydettiler.

Önceki gün gece yarısı Emek Mahallesi Karadağ Caddesi’ndeki Kardelen Apartmanı sakinleri, evlerinin balkonunda otururken gördükleri karşısında gözlerine inanamadı. Domuzların, ormanlık alandan uzak olan kent merkezine indiğini gören vatandaşlar, o anları cep telefonuyla kaydetti.

Yavrularıyla birlikte apartmanın çevresindeki çöp konteynırlarında yiyecek arayan domuzlar, bir süre sonra yeniden gözden kayboldular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500