Advert
Advert
Advert

“BENİMLE OYNAR MISIN?” ZEKA OYUNLARI TURNUVASI…

“BENİMLE OYNAR MISIN?” ZEKA OYUNLARI TURNUVASI…
Bu içerik 703 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel Milas Özge İlkokulu, ‘Benimle oynar mısın?’ adlı zekâ oyunları turnuvasının bu sene ikincisini gerçekleştirdi.

Turnuvanın hakemliğini; Bahar Koşar, Ümran Yıldırım ve Cumhur Ünal yaparken, bu sene ikinci kez düzenlenen zekâ oyunları turnuvası oldukça heyecanlı ve renkli geçti.

Özel Milas Özge İlkokulu, Bodrum Amiral Turgutreis İlkokulu, Milas Pinar İlkokulu, Milas Dr. Mete Ersoy İlkokulu ve Milas 23 Nisan İlkokulu’ndan toplamda 167 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen turnuva sonrasında Özel Milas Özge Koleji Kurucusu Melda Haktanır, turnuvanın hakemlerine, turnuvaya katılan öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür ederek;

“Zekâ oyunlarının gün geçtikçe yaygınlaştığını görmek, öğrenciler üzerindeki olumlu davranışsal kazanımlarına tanık olmayı son derece önemsiyoruz. Umuyoruz ki önümüzdeki yıllarda yapılacak turnuvalarda bu heyecanın daha çok katılımcı ile ortak paylaşırız” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından turnuvaya katılarak dereceye giren öğrencilere birer teşekkür belgesi verildi.

Koridor Oyunu Turnuvası’nda derece girenler: Ali Efe Şahane (Özel Milas Özge İlkokulu), Oğuzhan Akay (Özel Milas Özge İlkokulu) ve Yusuf Şahin Şimşek (Özel Milas Özge İlkokulu)

Go Oyunu Turnuvası’nda dereceye girenler: Doğa Ece Özcan (Özel Milas Özge İlkokulu), Derin Peynircioğlu (Özel Milas Özge İlkokulu) ve Suat Umutlu (Özel Milas Özge İlkokulu)

Abolone Oyunu Turnuvası’nda dereceye girenler: Cihan Güroğlu (Özel Milas Özge İlkokulu), Mehmet Uygar Evci (Özel Milas Özge İlkokulu) ve Ecegül Karaca (Özel Milas Özge İlkokulu)

Mangola Oyunu Turnuvası’nda dereceye girenler: Kerem Necipoğlu (Özel Milas Özge İlkokulu), Demir Ülger (Özel Milas Özge İlkokulu) ve Yasin Karacan Milas Pinar İlkokulu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500