Advert
Advert
Advert

CHP SEÇİM BÜROSUNU AÇTI…

CHP SEÇİM BÜROSUNU AÇTI…
Bu içerik 765 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Örgütü, büyük bir katılımla ilçe merkezinde seçim bürosunu açtı. Milletvekili adaylarının da katıldığı törenle açılan seçim bürosuna İYİ parti ilçe yöneticileri de bir sürpriz yaparak ‘hayırlı olsun’ dediler.

Cumhuriyet Halk Partisi 1’nci sıra Muğla Milletvekili Adayı Mürsel Alban, 2’nci sıra Milletvekili Adayı Suat Özcan, eski dönem Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar ve Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri, çok sayıda mahalle muhtarları ve partililerin katıldığı açılış töreninde ilk konuşmayı yapan İlçe Başkanı Çöllüoğlu; “Gördüğüm manzara, inanıyorum ki benim gibi sizleri de mutlu etmiştir. Çünkü çok büyük bir heyecan var. Cumhuriyet Halk Partisi ve onun gösterdiği aday Sayın Muharrem İnce’den dolayı ülkemizde bir heyecan var. İnanıyoruz ki bu sefer olacak. Hep birlikte bu sefer başaracağız” diyerek, partinin seçim sloganlarından biri olan ‘TAMAM MI’ diye toplanan kalabalığa sordu.

Hep bir ağızdan ‘TAMAM’ cevabını alan İlçe Başkanı Çöllüoğlu sözü, 1’nci sıra milletvekili adayı Mürsel Alban’a bıraktı.

“Bugüne kadar bizlere hep destek verdiniz, umut verdiniz, cesaret verdiniz. Ben de umudumu sizlerle paylaşmaya geldim” diyerek söze başlayan CHP Muğla 1’nci sıra Milletvekili Adayı Mürsel Alban; “Sizlerin üzerine düşen bir görev var. Çok mühim bir görev… Biz, sessiz-sedasız partimizin propagandasını yapmalıyız. Sessiz-sedasız halkı bilgilendirmeliyiz. Bizim kimseye sataşacak ne vaktimiz var, ne de niyetimiz olmalı. Tek düşüncemiz, 24 Haziran’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Muharrem İnce’yi iktidar yapmaktır. Biz; ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, rahat-ferah ve demokrasi içerisinde yaşayan halkın iktidarını kurmaya geliyoruz. Bu iktidarı bugün burada Milas halkı ile partililerimizle iktidara yürüyen seçim ofisimizle başlatıyoruz. Bu iktidarın anahtarını elinize almaya var mısınız?” diye sordu, ‘EVET’ cevabını aldıktan sonra şöyle devam etti: “O zaman bayramınız mübarek olsun, yolunuz açık olsun.”

Alban’ın ardından bu kez kürsüye CHP Muğla 2’nci sıra Milletvekili Adayı Suat Özcan geldi. Özcan ise konuşmasında şunları söyledi:

“Bu sıcak havada sizleri fazla bekletmek istemiyorum. Bugüne kadar ilçe başkanlığım döneminde hep yanımda oldunuz. Bugün milletvekili adayı olmam da hepinizin emeği ve katkısı var. Örgütüme, ilçe yönetim kuruluma, belediye başkanıma, kadın ve gençlik kollarıma ve sizlere teşekkür ediyorum. Hepinizin, Milas’ın her noktasında yapılan çalışmalarda izi vardır. Gece geç saatlere kadar evini, çocuklarını, eşini ihmal eden kadın kollarımızın, verilen her göreve koşarak giden gençlik kollarımızın, her daim yanımızda olan ve en büyük desteği veren belediye başkanımız Sayın Muhammet Tokat’ın ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizin sonsuz bir desteğini aldım. Buradan sizlere söz veriyorum; içinizden biri olarak bütün gayretimle aydınlık ve çağdaş Milas’ımız için, Muğla’mız için, ülkemiz için çalışacağım. Çünkü sizler çok değerli insanlarsınız ve her şeyin en iyisine layıksınız. Özgürlüğe, demokrasiye, hakça bölüşüme layıksınız. Ben de bu düşüncelerle sizleri temsil edeceğim.”

Yapılan konuşmaların ardından seçim ofisinin açılış kurdelası kesildi ve bir süre seçim bürosunda vatandaşlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİNDEN SÜRPRİZ ZİYARET…

Seçim ofisinin açılışının hemen ardından İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarından sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Başkan Çayırlı, kısa bir süre önce yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Sibel Metin ve bazı ilçe yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleşen ziyarette, seçim ofisinin hayırlı olması dileğinde bulunuldu ve bir süre ilçe yönetim kurulu üyeleriyle, CHP’li milletvekili adayları arasında seçim çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500