Advert
Advert
Advert

AK PARTİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI…

AK PARTİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI…
Bu içerik 1813 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas İlçe Teşkilatınca seçim çalışmalarının yürütüleceği koordinasyon merkezi milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla açıldı.

AK Parti Milas İlçe Teşkilatınca 24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri için çalışmaların yürütüleceği ofis, AK Parti ve MHP’nin milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı.

Kadı Ağa Caddesi’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir, Hüseyin Zafer Alkaya, MHP Muğla Milletvekili Adayı Salih Soykan, MHP İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban ve gaziler, vatandaşlar katıldı.

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, açılışın hayırlı olması temennisini iletti.

MHP Milas İlçe Başkanı Yılmaz ve milletvekili adayı Soykan, 24 Haziran’da Cumhur İttifakı’nın güç birliğiyle büyük bir zafer elde edeceğine inandıklarını dile getirdi.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Alkaya da, kendisinin Milas’ın Çomakdağ mahallesinden olduğunu, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesinde hekimlik, Aydın ve İzmir’de başhekimlik görevlerinde bulunduğunu hatırlatarak, Milas ve Muğla’ya hizmet edebilmek için milletvekili adayı olduğuna değindi. Hemşerilerinden destek isteyen Alkaya, dördüncü milletvekili olarak TBMM’ye gitmek istediğini söyledi.

1.sıra adayı Demir de, Türkiye gibi büyük bir devlete zarar vermesine asla müsaade edilmeyeceğine vurgu yaparak, “Macera peşinde koşan bazı siyasi partiler, siyasi düşünceler var. Bu arkadaşlara iyi anlatın ülkemizin içinde bulunduğu durumu. Her bir tarafımızda düşmanlar, hainler. İçeride ayrı çalışıyorlar, dışarıda ayrı. Bizimle savaşıyorlar. Adeta yedi düvel karşımızda. Ama bizim öyle bir liderimiz var ki, onlara “7 düvel değil 70 düvel bir araya gelse bu Cumhuriyete zerre kadar dokunamayacak. Bakın, bu dönem hepimiz daha heyecanlıyız. Hepimiz daha hırslıyız. Neden? Ülkemizi çok daha ileriye taşımak adına. Bu büyük devlete hiçbir kimsenin zarar vermesine asla müsaade etmeyiz.” dedi.

Milas’ı CHP baskısından kurtaracağına işaret eden Demir, Atatürk ve cumhuriyet gibi değerlere sığınarak siyaset yapılmasını eleştirerek, “Üç gündür Bodrum’dayım. Bütün Muğla’yı dolaşıyorum ve dolaşmaya da devam edeceğim. İnatla anlatacağım ve buradaki CHP takıntısını da ortadan kaldıracağım. Söz veriyorum sizlere. Bunu Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte yapacağız. Hem de göreceksiniz çok güzel yapacağız. Öyle Atatürk gibi bir değeri, Cumhuriyet gibi bir değeri, laiklik gibi bir değeri bizden asla alamazlar. Bunlar bizim vazgeçilmez değerlerimiz. Onlara sığınarak siyaset yapmayı bıraksınlar. Hizmet versinler hizmet! Lafla peynir gemisi yürümüyor.” dedi.

Konuşmaların ardından koordinasyon merkezinin açılış kurdelesi kesildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500