Advert
Advert
Advert

FETHİYE KARANLIKİÇİ KANYON TURU İLE VEDA ETTİ…

FETHİYE KARANLIKİÇİ KANYON TURU İLE VEDA ETTİ…
Bu içerik 1954 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Doğa ve Dağcılık Spor Kulübü’nün 25’e yakın üyesi, geçtiğimiz haftasonu Fethiye Karanlıkiçi Kanyon Turu ile zorlu bir spor parkurunu başarıyla geçtiler.

Milas Doğa ve Dağcılık Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Halime Mazı, Fethiye kanyon gezisi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, 2017-2018 sezonun son sportif etkinliklerinden biri olan Fethiye Karanlıkiçin Kanyon Turuna 25’e yakın üyelerinin katıldığını belirterek, hem eğlendiklerini, hem öğrendiklerini ve hem de Muğla’mızın doğal güzelliklerini görme fırsatı bulduklarını vurgulayarak, kendisinin de Milas Doğa ve Dağcılık Spor Kulübü’ndeki son sportif gezisi olduğunu belirtti.

Milas Doğa ve Dağcılık Spor Kulübü’ndeki başkan yardımcığı görevini bu son sportif etkinlikle sonlandırdığını söyleyen Halime Mazı; “artık dinlenme vakti geldi” dedi.

Fethiye Likya Doğa ve Dağcılık Spor Kulübü üyeleri Makbule Harımcı ile Süleyman Bey’e kendilerine bu güzel gezide rehberlik ettikleri için teşekkür ettiğini vurgulayan Halime Mazı, yönetim kademesindeki görevim bitse de üye olarak yeni sezonda yapılacak olan doğa ve dağcılık etkinliklerinde zaman zaman yer alabileceğini dile getirerek, kendisine yönetim kademesi görevi sırasında destek olan tüm Milas Doğa ve Dağcılık Spor Kulübü yönetim üyelerine de teşekkür ettiğini söyledi.

Radyo Gözlem’de yayınlanan Spor Saati’nde Spor Muhabiri Hüseyin Açar’ın konuğu da olan Milas Doğa ve Dağcılık Sporları Kulübü Başkan Yardımcısı Halime Mazı’ya, Milas’ın doğal güzelliklerini tanıtımı çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyor ve spor yaşamında başarılar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500