Advert
Advert
Advert

VETARAN VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI…

VETARAN VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI…
Bu içerik 878 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muğla İli Voleybol Temsilciliği tarafından düzenlenen Kadın ve Erkek Veteranlar Voleybol Turnuvası, Muğla Atatürk ve Menteşe Spor salonlarında geçtiğimiz hafta sonu yapılan ilk müsabakalarla başladı.

Kadınlarda ve erkeklerde 5’er voleybol takımının katıldığı Veteranlar Voleybol Turnuvası’nda, kadınlar grubunda; 1-Yatağan Koray Özcan Sigortacılık, 2-Muğla Voleybol Derneği 37+ A, 3-Muğla Voleybol Derneği 37+B, 4-Marmaris Akademi, 5- Datça Belediyespor,

Erkekler grubunda; 1-Milas Belediyesi, 2- Muğla Büyükşehir Belediyesi, 3- Muğla Voleybol Derneği, 4- Marmaris Belediyesi, 5- Fethiye Gençlik hizmetleri ve Spor Müdürlüğü voleybol takımları mücadele ediyorlar.

Temmuz ayı içinde Muğla’da yapılacak olan Veteranlar Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan voleybol takımlarının, şampiyona öncesindeki son mücadelesi oldukça heyecanlı ve güzel geçiyor.

Özellikle Muğla Atatürk Spor Salonu’nda yapılan kadınlar voleybol maçları, izleyenlere büyük keyif veriyor.

Turnuvada kadınlar voleybol takımları arasında yer alan Yatağan Koray Özcan Sigortacılık takımı, tecrübeli sporcularla oynadığı ilk iki karşılaşmayı 2-0 kazanırken, Muğla Voleybol Derneği 37+A voleybol takımı da turnuvanın şampiyon adaylarından olarak gösteriliyor.

Erkekler kategorisinde ilçemiz Milas’ı temsil eden Milas Belediyespor Vetaran voleybol takımı, turnuvada oynadığı ilk maçında Marmaris Belediyespor’a 2-0 yenilerek, turnuvaya puansız başladı.

Turnuva Maçları Sonuçları:

Kadınlar Grubu

Yatağan Koray Özcan Sigortacılık:2 - Muğla Voleybol Derneği B Takımı:0

Muğla Voleybol Derneği A Takımı:2 - Datça Belediyespor:0

Muğla Voleybol Derneği B Takımı:0 - Marmaris Akademispor:2

Erkekler Grubu

Milas Belediyespor:2 - Fethiye Gençlik Hizmetleri:0 (Hükmen)

Marmaris Belediyespor:2 - Muğla Büyükşehir Belediyespor:0

Milas Belediyespor:0 - Marmaris Belediyespor:2

Muğla Voleybol Derneği:2 - Fethiye Gençlik Hizmetleri:0 (Hükmen)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500