Advert
Advert
Advert

CHP MUĞLA’DA HEDEF; 5 MİLLETVEKİLİ…

CHP MUĞLA’DA HEDEF; 5 MİLLETVEKİLİ…
Bu içerik 1318 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili adayları, seçimlere yaklaşık 3 hafta kala, kamuoyuna ve basına tanıtıldı… Menteşe’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan ve izdiham yaşanan toplantıya ilimiz genelinden belediye başkanları ve ilçe örgütleri kalabalık ekipler halinde gelip adaylara destek verdiler…

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Belediye Başkanları, İl ve İlçe örgütleri yönetimlerinin tamamının katıldığı toplantıda, Milletvekili Adayları, eski İl Başkanı Mürsel Alban, Milas’tan Eğitimci Suat Özcan, Köyceğiz’den Avukat Burak Erbay, Kavaklıdere’den Sendikacı Süleyman Girgin, Seydikemer - Fethiye’den Eczacı İbrahim Ertürk, Bodrum’dan Avukat Emine Yenilmez Aydemir ve Marmaris’ten Avukat Yamaç Kaya, dakikalarca alkışlandı.

Aday toplantısında parti yöneticileri…

Toplantıda konuşan milletvekilleri;Muğla’nın Milletvekili sayısı 6 iken CHP olarak 4’ü zorluyor ama hep 3’te kalıyorduk. Bu kez durum farklı… Muğla milletvekili sayısı 7 oldu ve Muğla CHP bu defa öncekilere göre gençleştirilmiş, parti tabanından gelen, Muğla’nın hemen her yerini temsil gücü olan bir liste ile karşımızda. 24 Haziran seçimlerinde Muğla CHP 4 Milletvekilini alır, 5.milletvekilimiz seçilirse, bu da Muğla CHP’nin gücünü ortaya koyar” dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500