Advert
Advert
Advert

MECLİS ÜYESİ ŞİMŞEK’TEN, İFTAR YEMEĞİ…

MECLİS ÜYESİ ŞİMŞEK’TEN, İFTAR YEMEĞİ…
Bu içerik 2222 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi Meclis Üyesi İlhan Şimşek, Gümüşkesen Anıtı’nın bulunduğu cadde üzerindeki evinin önünde yaklaşık bin kişinin katıldığı bir iftar yemeği düzenledi. İftar saatinde cadde trafiğe kapatılırken; siyaset, spor ve birçok STK temsilcisi de iftar yemeğine katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilerek Milas Belediyesi Meclis Üyesi olan İlhan Şimşek, içinde bulunduğumuz Ramazan ayı nedeniyle evinin önündeki caddede yaklaşık bin kişiye bir iftar yemeği verdi.

Gümüşlük Caddesi, Gümüşkesen Anıtı’nın bulunduğu yerde, evinin önünde düzenlenen iftar yemeğine; MHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Milas Yörük-Türkmen Kültür Derneği Başkanı veteriner Hekim Mevlüt Kiriş, Milas Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, çok sayıda mahalle muhtarı ve Gümüşlük Mahalle sakinleri katıldı.

 Okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından okunan akşam ezanı ile birlikte oruçlar bozularak iftar yapılırken, hep birlikte yenilen iftar yemeğinin ardından, trafiğe kapatılan cadde yeniden açıldı.

İftar yemeğini düzenleyen Meclis Üyesi İlhan Şimşek, iftar yemeği öncesinde ve yemek sırasında tüm masaları dolaşarak, bir yandan ‘hoş geldiniz’ dedi, diğer yandan misafirlerin bir ihtiyacı olup olmadığını sordu. Yemeğin ardından tüm misafirlerini tek tek yolcu eden Şimşek; “Geçmiş yıllarda da iftar yemekleri düzenlemiştim ancak bu sene kapsamı genişleterek, bütün komşularımı ve dostları davet ederek kalabalık bir şekilde iftar yapmayı düşündüm. Çok şükür yemek herkese yetti, gelenler de son derece memnun kalarak ayrıldılar” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500