Advert
Advert
Advert

ÖZEL MİLAS ANAOKULU, ÖĞRENCİLERİNİ MEZUN ETTİ…

ÖZEL MİLAS ANAOKULU, ÖĞRENCİLERİNİ MEZUN ETTİ…
Bu içerik 1203 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2015 yılında kurulan fakat 3 yıllık süreçte sergilediği farklı eğitim-öğretim yöntemi ve sosyal aktivitelerle adından sıkça söz ettiren Özel Milas Anaokulu (Süper Dadım), bu kez 3 yıl önce okula gelen öğrencilerini mezun etti. 3 yıldır birlikte oldukları öğrencilerinden ayrılmanın burukluğunu yaşayan öğretmenler, mezun etmenin de mutluluğunu yaşadılar.

Atatürk Kültür Merkezi (Amfi Tiyatro), dün akşam yine çok güzel ve renkli görüntülerin yer aldığı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Süper Dadım olarak bilinen Özel Milas Anaokulu, düzenlediği mezuniyet gecesiyle, etkinliğe katılanlara oldukça keyifli bir akşam yaşattılar.

Minik balerinler, dans grupları, İngilizce drama, jimnastik gösterilerinin yanı sıra Türk Bayrağı ve Atatürk konulu koreografileri, büyüklerden alkış aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinliğin ilk sırasında ‘Minik Düşler Sınıfı’nın balerinleri sahne aldı. Ardından ‘Bal Araları’, ‘parlayan Yıldızlar’, ‘Uçan Balonlar’, sahne alarak performanslarını sergilediler.

Okul öğretmenlerinden Aslı Mert’in sunumunu yaptığı gecede oluşturulan Türk Bayrağı ve Atatürk koreografileri izleyenlerden büyük alkış alırken, gecenin anlam ve önemini aktarmak için mikrofona gelen okulun kurucusu Nazlı Yıldız, çok heyecanlı olduğunu, 3 yıl önce okulun kapısından ilk giren öğrencilerin bugün mezun olarak ayrılacaklarını belirterek; “İnanın çok heyecanlıyım… Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Koca bir yılı geride bıraktık diyemeyeceğim çünkü bu yıl mezun olan öğrencilerim tam 3 yıldır bizlerle birliktelerdi. Üzgünüm çünkü onlarla birlikteydik, onlarlar mutluyduk, arkadaştık. Onlardan ayrılacağımız için üzgün ancak mezun etmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki yeni öğrencilerimiz gelecek, tekrar mezunlar vereceğiz. Çocuklarıma hayatları boyunca başarılar diliyorum. Hepsini yürekten tebrik ediyorum ve ayrı ayrı öpüyor, teşekkür ediyorum”  dedi.

Gecenin sonunda ise mezun olan öğrencilere Okulun Kurucusu Nazlı Yıldız ve öğretmenler tarafından mezuniyet diplomaları verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500