Advert
Advert
Advert

KAYMAKAMLIK İFTAR YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR…

KAYMAKAMLIK İFTAR YEMEKLERİ DEVAM EDİYOR…
Bu içerik 1383 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçen yıl başlatılan ve bu yıl da sürdürülen, hayırseverlerin yardımıyla Milas Kaymakamlığı tarafından Ramazan ayı boyunca verilen iftar yemeğinin vatandaşta yarattığı memnuniyet sürüyor.

İlçemizde ilk kez geçen yıl düzenlenen ve halktan ilgi görmesiyle bu sene de sürdürülen iftar yemeklerine Milaslılar ilgi göstermeye devam ediyor. Milas Kaymakamlığı organizasyonuyla, ilçemizdeki hayırseverlerin katkılarıyla, Sakarya İlkokulu bahçesinde düzenlenen iftar yemeklerine, yoksul ve dar gelirlilerinin yanı sıra resmi kurum ve kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları, oda ve dernek yöneticilerinin de katılmasıyla, bir anlamda vatandaş-devlet buluşması da sağlanmış oluyor. Vatandaşlar, karşısında bulduğu yetkiliye sorunlarını aktarma fırsatı bulurken, diğer yandan da içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının mistik havasını da yaşama fırsatını yakalıyor.

16 Mayıs 2018 Çarşamba günü başlayan ve 14 Haziran 2018 Perşembe gününe kadar devam edecek olan Mübarek Ramazan ayı, tutulan 30 günlük orucun ardından 15 Haziran 2018 Cuma günü başlayacak ve 17 Haziran 2018 Pazar günü bitecek olan 3 günlük Ramazan Bayramı ile noktalanacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500