Advert
Advert
Advert

KAMYON İLETİŞİMLERİNİ KOPARDI…

KAMYON İLETİŞİMLERİNİ KOPARDI…
Bu içerik 3666 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ın Karakuyu Mahallesi Ahmetli Mevkii’nde ikamet edenler, kamyonun çarpması sonucu zarar gören telefon ve internet hatları nedeniyle mağdur durumdalar… Hatlarda meydana gelen arızanın giderilmesi için yereldeki tüm makamlara başvuran vatandaşlar, BİMER ve Türk Telekom Genel Müdürlüğü’ne dahi ulaştılar… Ama sonuç alamadılar…

Karakuyu Ahmetli Mevkii’nde ikamet eden Metin Ilbıra (53), yaklaşık iki buçuk ay önce, mahallelerine gelen bir yem kamyonunun manevra yaptığı sırada telefon direğine çarparak direğin kırılmasına ve hatların da kopmasına neden olduğunu, meydana gelen arızanın giderilmesi için ise tüm makamlara başvurduğunu söyledi.

Kopan kablolar nedeniyle bölgede bulunan, internet ve telefon abonesi olan tüm evlerin mağdur olduğunu belirten Ilbıra, “Şuanda ne telefon ne de internet çalışıyor. Milas’taki Telekom başta olmak üzere, durumu Kaymakamlık ve Valilik makamlarına kadar dilekçelerle taşıdım. Kurumların vatandaşı kale almadığı düşünerek, muhtarları ve siyasileri bile devreye soktuk. Her seferinde ‘yarın gelip yapacaklar’ denildi. Türk Telekom Genel Merkezi’ne bile ulaştım. Onlar da 28 Mayıs tarihinde arızanın giderileceğini söylediler. Fakat yine gelen olmadı” dedi.

Hizmet alamadığı için faturalarını ödemeyi bıraktığını, buna karşılık kurumun vermediği hizmet için kendisini arayarak faturalarımı yatırması gerektiği yönünde uyarılarda bulunduğu da dile getiren Ilbıra, “hem hizmet vermiyorlar hem de müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşıp, ödenmemiş faturalarınız var. Kısa sürede ödemesini yapın diyorlar. Onlara da her seferinde hatta sorun olduğunu, arıza giderilene kadar da faturalarımı ödemeyeceğimi söylüyorum” dedi.

Ilbıra, yaşanan sorunun çözüme kavuşturulmaması durumunda Türk Telekom yetkilileri hakkında, sorumluluklarını ve görevlerini yerine getirmedikleri için suç duyurusunda bulunacağını da söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500