Advert
Advert
Advert

DÜNYA 3’NCÜSÜ SPORCUDAN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

DÜNYA 3’NCÜSÜ SPORCUDAN, BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 787 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kıbrıs Girne’de yapılan ve elit sporcuların katıldığı W.A.B.B.A Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda ilçemizi ve Türkiye’yi temsil eden ilçemizin sporcularından Sercan Günay, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Kategorisinde önce ilk 6’ya,daha sonra ilk üç başarılı sporcu arasına girerek dünya üçüncüsü olma başarısını gösteren Sercan Günay,  katkılarından dolayı Başkan Tokat’a teşekkür ederek; “başarımda ilk önce eşim ve ekibimin katkısı çok fazla” dedi. Şampiyonaya 8 ay gibi uzun bir süredir hazırlandığını belirten Günay; “Tabii ki her sporcu gibi benim de hedefim dünya şampiyonu olmaktı. Ancak dünya üçüncüsü olmakta benim adıma büyük başarı. Şimdi Ekim ayına kadar bir dinlenme süreci var. Daha sonra önümüzdeki 3 turnuva için hazırlanacağım. Hedefim burada da ülkemi ve ilçemiz Milas’ı başarıyla temsil etmek ve şampiyonayı birinci tamamlamak” dedi.

Elde edilen dünya üçüncülüğü için başarılı sporcu Sercan Günay’ı tebrik eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas Belediyesi olarak imkanlar dahilinde takım sporlarının haricinde, bireysel sporlara ve sporculara her zaman destek oluyoruz. Ben elde edilen başarıdan ötürü seni kutluyor, önümüzdeki şampiyonlarda da başarılar diliyorum. Milas Belediyesi olarak her türlü desteğe hazırız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500